Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Boxy pro šperky personalizovat s fotografií a textu


Seznamte se s našimi nabízet uzávěry s vaší osobní šperky a pokračoval Gravissimo
Řazení: cena - popularita

Příležitosti nabídnout krásný vyrytým šperky jsou četné: narozeniny, Valentýn, Vánoce, Den matek, křest ... Tyto malé okamžiky života jsou drahé a nezapomenutelné. Aby bylo úspěšnější, nezapomeňte zabalit své přívěsky, náušnice, náramky na zakázku ve šperkovnici. Naše šperky boxy jsou nejkrásnější efekt a zvýraznění nejjednodušší objekty, jako jsou sofistikovanější.

Rozhodli jste se ji překvapit s prohlášením o lásce na Valentýna nebo svatební návrhu v restauraci? Objednat vak v černé nebo červeným sametem spolu se svým osobním šperky. Diskrétní a přesto elegantní, bude to snadno vklouzne do kapsy ideální překvapit svoji polovičku v odchozím mezi dezert a kávu.

Doprovázet svůj osobní dar s hezkou šperkovnici k vyplnění vašeho miláčka (e) na Valentýna nebo Vánoce

Vidíte sen v přední části velkých romantických vyznání lásky filmů? Chcete-li být jeho Hugh Grant na jednu noc? Vyberte si naše červené rakev na měkký hadřík jste déplierez načasování, aby ho objevit teatrálně osobní dárek. Hugh Grant by nebyla tak úspěšná!

Pro tyto účely více formální, jako jsou křty nebo dítě dary, jako je naše faux červené kožené boxy takovým způsobem, šperky styl bude dokonalý nabídnout cenné a tradiční vyryté medaile.

Všechny tyto šperkovnice jsou nezbytnými doplňky k dokončení individuální dárkový hodnotu. Tel škatule, budou prezentovat své přívěsek v elegantním způsobem. To zaručuje rozvoj vaší pozornosti tomu, kdo jej obdrží pro každou příležitost. Nezapomeňte objednat ve stejnou dobu jako vaše přívěsku, náramku nebo své vlastní náušnice.

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

šperk-box pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.