Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Jak je můj telefon shell personalizované?

Coque iphone 5 flip rose

Je libo jednoduchý trup? Unaveni, že stejný telefon jako každý jiný? Jste na správném místě. Gravissimo nabízí velmi širokou škálu krytů a ochranných pouzder přizpůsobit svůj telefon, aby se tento vzácný objekt, jedinečné a disk!

Přizpůsobení všech našich kryty a případech je dosaženo pomocí techniky označované jako sublimace, který umožňuje zvětšit barvu impregnaci materiálu. Tak, přizpůsobení vydržely všechny zkoušky každodenního života a času.

Vaše tvorba je nejprve provedena na profesionální tiskárně se specifickými barvami. pak se na výrobku objeví výsledek před zahříváním na téměř 200 ° (existují teplotní rozdíly mezi produkty), které způsobují chemickou reakci: tisk změní z pevného do plynného skupenství, a pak, jednou na výrobku, plyn se ochlazuje při kontaktu a má pevnou formu. Tedy, váš výtvor je skutečně integrováno do materiálu a zhorší v průběhu času.

Díky přizpůsobení "Made in France" je doba zpracování Vašich osobních dárků velmi krátká (od 1 do 7 pracovních dnů v závislosti na zvoleném způsobu doručení). Naše dílny jsou umístěny v sídle společnosti RUMILLY a veškerá výroba je centralizovaná, aby bylo zajištěno pečlivé sledování a vynikající odezva na všechny vaše požadavky.

Náš on-line průvodce vám umožní popustit uzdu své fantazii a vytvořit jedinečný a originální úpravy. Před potvrzením objednávky, uvidíte konečný výsledek vašeho přizpůsobení a mít jistotu, že vyhovuje vašim požadavkům. A v případě pochybností, můžete zanechat komentář v našem výrobním zařízení, které vynaloží veškeré úsilí, aby vás uspokojí!

I když jste jednotlivec nebo profesionál (množstevní slevy v závislosti na množství), nečekejte, přizpůsobit svůj telefon nebo své ulity ochranné pouzdro a budeme realizovat svůj dar co nejdříve!Trochu čtení o vlastních skořápek

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.