Jak je můj telefon shell personalizované?

Coque iphone 5 flip rose

Je libo jednoduchý trup? Unaveni, že stejný telefon jako každý jiný? Jste na správném místě. Gravissimo nabízí velmi širokou škálu krytů a ochranných pouzder přizpůsobit svůj telefon, aby se tento vzácný objekt, jedinečné a disk!

Přizpůsobení všech našich kryty a případech je dosaženo pomocí techniky označované jako sublimace, který umožňuje zvětšit barvu impregnaci materiálu. Tak, přizpůsobení vydržely všechny zkoušky každodenního života a času.

Vaše tvorba je nejprve provedena na profesionální tiskárně se specifickými barvami. pak se na výrobku objeví výsledek před zahříváním na téměř 200 ° (existují teplotní rozdíly mezi produkty), které způsobují chemickou reakci: tisk změní z pevného do plynného skupenství, a pak, jednou na výrobku, plyn se ochlazuje při kontaktu a má pevnou formu. Tedy, váš výtvor je skutečně integrováno do materiálu a zhorší v průběhu času.

Prostřednictvím personalizace "Made in France", doba zpracování vašich individuálních darů jsou velmi krátké (od 1 do 7 pracovních dní v závislosti na zvoleném způsobu dopravy). Ve skutečnosti, naše servisy se nachází ve městě Marseille, v sídle společnosti a veškerá výroba je soustředěna tam pečlivě sledovat a vynikající schopnost reagovat na všechny vaše požadavky.

Náš on-line průvodce vám umožní popustit uzdu své fantazii a vytvořit jedinečný a originální úpravy. Před potvrzením objednávky, uvidíte konečný výsledek vašeho přizpůsobení a mít jistotu, že vyhovuje vašim požadavkům. A v případě pochybností, můžete zanechat komentář v našem výrobním zařízení, které vynaloží veškeré úsilí, aby vás uspokojí!

I když jste jednotlivec nebo profesionál (množstevní slevy v závislosti na množství), nečekejte, přizpůsobit svůj telefon nebo své ulity ochranné pouzdro a budeme realizovat svůj dar co nejdříve!Trochu čtení o vlastních skořápek

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.