Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované polštář s potiskem fotografií a textu Cheap


Pohodlný pobyt na gauči nebo v obývacím pokoji u přinášet originální dekorativní dotek s nastavitelnými polštáři. Objevte výběr přizpůsobitelných šablon s textem a / nebo fotografie vašeho výběru.
Řazení: cena - popularita

Jak přizpůsobit svůj polštář?

Pro výzdobu svého pokoje nebo na pohovce v obývacím pokoji, objevit stěžejní osobní dárek pro místnosti, zakázkové polštář! Personalizované dárek pro ty, kteří mají rádi originální výzdobu interiérů a personalizace s fotografií. Přidejte osobní kontakt a naprosto unikátní svým dekorativních předmětů. Pro malou zakázku obrazu podložku, vyberte barvu, kterou jako z naší široké škále barev a najít osobní dárky, které bude rozdíl!

Za den úspěšného Valentýna, vyberte si polštář ve tvaru srdce a roztavit rád vaše drahá (e) v důsledku této fotografie dárek. Vaše babička bude mít radost s tímto polštářem, povlak na polštář nebo vysoce kvalitní tištěný šidítko s portrétem vnoučaty na polštáři! Čtvercový polštář mezitím k dispozici v různých velikostech (od 35 do 45 cm), potěší svou maminku k její dárek k narozeninám nebo matky mohou být také krásné polštáře narození ozdobit dětský pokoj! Polštář bude přizpůsoben podle vašich přání a svůj výtvor, dar Deco pro sebe! Ten je snímatelný se zipem, což umožňuje praní v pračce (doporučené praní při teplotě 30 °) bez rizika poškození tisku. Polstrování je dodáván s krytem pro dárek připravený k použití!

Také vyzkoušet novou modelovou měkký polštářek s pěknou povrchovou úpravou a jemným dotykem. Také vám nabízíme pro tisk fotografií na textilním obdélníkové polštář za účelem dosažení větší hodnotu. Váš Photo XL bude moci ozdobíme originality obývací pokoj, dětský pokoj nebo ložnice.

Nabízí osobní polštář s hezkým fotografií a původní zprávy

Přidat nejlepší fotky, které máte a text na obálce původní polštář na přední a zadní straně, dávat volný průchod vaší představivosti: obrázek, zpráva, jméno, logo, dětské ilustrace, ... všechno je možné ! Můžete přidat buď text, doručit zprávu nebo napsat citát se vám líbí, nebo obrázek z naší knihovny symbolů nebo fotografie z počítače. Můžete si vybrat obrázek, který bude létat: fotografie vaší svatby, nebo suvenýr křtu vašeho dítěte, to narozeniny s přáteli, rodinný portrét, obraz vaše děti, krajina poslední dovolené nebo dalším ... myšlenka je, aby konečný produkt zcela přizpůsobené podle vašich představ: pro originální obraz a polštářů designu. Můžete vytvořit během několika minut personalizované dárek k Vánocům nebo k jedinečné svatební dar! Zda jej chcete nainstalovat v rodině obývacím pokoji či ložnici vašeho dítěte, to personalizované vak, bílé nebo barevné, vyzdobit váš domov jedinečný a neobvyklý způsob.

Ať už chcete dát své ženě velký polštářek na srdce nebo kulatý polštář, určitě najdete ten správný model! Vychutnejte si francouzskou výrobu, protože dojem na krytu polštáře se provádí v našich dílnách v RUMILLY a je vyroben na přání našeho výrobního týmu. Tisk fotografie bude proveden ve vysokém rozlišení. Pro dokonalé vykreslování doporučujeme používat vysoce kvalitní snímky. Díky navrhovanému nástroji budete moci před provedením ověření objednávky zobrazit výsledek svého vytvoření. Zavázali jsme se věrně reprodukovat vaše přizpůsobení na vaší vlastní polštáři a jsou vám k dispozici pro jakékoli zvláštní požadavky.

Objevte nový způsob, jak vyzdobit svůj pokoj s vlastní polštář Foto

Celý váš dům bude laděna do obrazu pomocí různých vlastních objektů, které nabízíme: kuchyňská zástěra, fotografické techniky, iPhone případě, iPad trupu, zeď nálepka, plyšové, magic hrnek nebo podložka pod myš bude doprovázet své obrazové polštáře. Interiér je rostoucí trend, a teď, místo aby je utratili své peníze v průmyslovém nábytku, můžete si vytvořit své vlastní objekty kolem vás každý den! Gravissimo vytvořit pro vás vnitřní výzdoba, trendy a na disk. Z vašich vlastních obrazů do svého srdce, můžete vytvořit několik dekorativních předmětů, jako na fotce tabulky, adresované džbánky na snídani, ale také oblečení, jako jsou košile, personalizované tašce nebo vyšívané kombinézu dítě !

Všechny naše zakázkové polštáře modely jsou 100% polyester a nabízejí přizpůsobení jak na přední straně a na zadní straně. Dokonce i když se nedoporučují pro ložní prádlo, můžete je použít jako dekorativní polštář na posteli nebo na gauči. Můžete se těšit celá rodina, dívka, chlapec v plném dospívání, muž nebo žena, a to bez ohledu na příležitost: Vánoce, narozeniny, samozřejmě, ale také velký festival -merous, a to pro osobní dítě dárek pro blahopřát absolventa nebo poděkoval kamaráda, který vás sloužil.

Navíc naše ceny jsou atraktivní s kvalitními události: požehnáním pro vaši peněženku! Naše dodávky jsou rychlé (24 hodin denně 7 dní v závislosti na zvoleném způsobu dopravy), který umožňuje najít originální dárek nápad nebo originální design interiéru, a to i na poslední chvíli. Ideální pro heads up, kteří zapomněli Den matek se blíží nebo jejich výročí svatby, nezapomeňte tisku obrázků loupe mísí vliv na Deco podložku a nabízejí originální dárek! Nechte se hýčkat a léčit své blízké originálním dekorativním objekt s personalizovanou levný polštář je dodáván s polstrováním. Můžete si také vybrat balíček s osobní deka pro romantický dárek! Jako fun vytvořit tuto nabídku tohoto personalizované polštář zažijete nezapomenutelné okamžiky jejich sdílení s těmi, které máte rádi.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro dům“ by vás mohly zajímat:

Custom polštář pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.