Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované nůž s vyrytým levné textu, Laguiole, OPINEL, Victorinox


přizpůsobit nože jsou jisti dar z nejoriginálnějších. Jít s jedinečným zprávou vyrytým na čepeli.

zvyk nůž : populární

1 078,19 Kč

Gravissimo vybrala klasické nože, skládací nebo multifunkční mezi nejprestižnější značky příborů vám zaručí nejlepší kvalitu vašich individuálních darů. Ke každému jeho vlastní styl a personalizované nůž, moderního člověka, moderní, klasické, rybář, údržbář nebo dobrodruh ... každý může najít svůj kus příboru vypálit původní zprávu na čepeli. Breton baskické nůž nebo nůž dát originální dárek s vyrytým muž připoutaný ke své území původu. Ve stejně mužský, objevovat naše individuální zapalovače ryté pera Parker a Waterman značky. Personalizované dárek k vyplnění vašeho otce, svého manžela nebo vašeho syna, který oslaví své 30. narozeniny.

Přizpůsobte si svůj kapesní nůž řezbou původní zprávu

"Made in France" je ctěn v našem obchodě se značkou Laguiole, rozpoznatelné svým kultovním včely. Ať už tradiční Domoclip jejich návlek s plastem poklesly v mnoha barvách a vzorech Eclair skládací nůž s dřevěnou rukojetí jejich oliv nebo mahagonu, všechny tyto výrobky jsou garantovány na celý život.

Značka Leatherman pro jeho zárukou její produkty 25 let a nabízí ocelové břity 420 s vysokým obsahem uhlíku zárukou vysoké kvality. Jejich multifunkční švýcarský armádní nože s 9 nebo 12 nástrojů v jednom jsou překvapivé a bezpochyby ideálním dárkem pro MacGyver muže v rozhodování. Se svými kleště, šroubováky, otvíráky, pilníky, nůžky (...) je vyryto nůž, že jednoho dne se vám nepodaří z rozpaků.

Také ve vysokém příbory tradicí, Baladéo nabízí originální, elegantní, moderní linie se směsí ušlechtilých materiálů z exotického dřeva a nerezu skvěle vypadají, věrný výtvory nožem výrobce. Regionální nože, lovecký nůž, nůž, vývrtka pro sommeliérů nebo kuchyňský nůž pro každou příležitost. Multifunkční nůž, mezitím bude strmě klesat, aby odzátkovat láhev dobrého nebo odšroubovat, šroub nečekaně. Také vyzkoušet náš houbový nůž, aby svou sbírku s důvěrou. Naše stěžejní modely, najít Laguiole nůž 12 cm jalovec nebo stůl nůž vendeta model přímo z Korsiky.

Neustále se snaží zlepšit naši nabídku a obohatit jej může být v budoucnu přidání high-end produkty, jako jsou například nože s čepelí Damašku, Fontenille Pataud Le Thiers a jeho nožem.

Nabízíme individuální nůž s vyrytým jménem

Každý dar jeho poselství. Všechny kotouče jsou nastavitelné, název, důležitou schůzku, slovo nebo oblíbený výraz, pohled plný něhy a humoru ... nyní soutěžit fantazii a vytvořit jedinečný a originální dárek. My reprodukovat svou zprávu pomocí laserů nebo mechanické leptání přímo do oceli. Někdy slyšíme, že je nepříznivá nabídnout nůž, ale vím, že pokud se dostanete výměnou mince, pomáhá zažehnat smůlu!

Vlastní nůž je to levné, praktické a překvapující dárek pro Vánoce, narozeniny nebo jako otce slavnostní dárku. Přemýšlejte o tom, které potěší tvého otce a doprovází jej s případem k dispozici ve dvou velikostech v závislosti na zvoleném modelu. Můžete také zvolit tuto položku nabídnout obchodní dárky svým klientům, podle vesmíru, ve kterém žijí každý den, mohou mít použití každý den s Opinel! Po obdržení Vašeho spálené nožem, ví, že čepel může potřebovat ostření být ostrý jako možné a efektivně řezat.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.