Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Pouzdro pro Laguiole nože v černé a hnědé kůže


Naše příslušenství na nože budou jistě užitečné pro dopravu, ... zostřit naše případy jsou navrženy tak, aby Laguiole.
Řazení: cena - popularita

Jen si objednat vlastní zavírací nůž? Dokončit svůj nákup s případ odpovídající pro Laguiole nožů. Příborů vášniví lidé budou nadšeni získat krásnou sadu zatímco lovci neděli nebo říční rybáři budou milovat jeho pohodlí. Ať už používáte tátu, váš nejlepší přítel nebo váš manžel chce představit svůj ryté, to kožené pouzdro bude ideální pro váš osobní dar držel dlouho. Další riziko ztráty nebo poškození ji rychle!

Doprovázet Laguiole nůž přizpůsobené pouzdro z pravé kůže a dát dar s mužem kvality

Francouzského zpracovatelského průmyslu, povrchové úpravy těchto výrobků jsou vysoké kvality a ocení milovníci krásných věcí. Jejich pravá kůže, černá nebo hnědá, je robustní a chránit váš drahocenný objekt před nárazy a poškrábáním každodenního života. Kompatibilní se všemi našimi přizpůsobitelných Laguiole modelů, které jsou vyryty na slavnou včela emblém slavné značky, a mávají s bouchnutím zavírá se neztratí, ale také snadný přístup. Jejich popruh je možné nosit na opasku a nosit s sebou všude, během lovecké výlety, rybaření nebo jen ve vaší zahradě nebo při procházkách v lese.

Kelímková Laguiole nůž je ideální dárky doplňovat pokaždé, když chcete nabídnout skládací nůž s vyrytým k muži, ať už na Vánoce, Den otců či dědů, výročí nebo dokonce pro odeslání do odchod do důchodu váš spolupracovník. Jeden způsob, jak prezentovat svou dárkové krabici, stejně jako praktický doplněk a cenově náležitou ochranu tento cenný.

Další dárky kategorie „zvyk Nůž“ by vás mohly zajímat:

Nůž Pouzdra pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.