Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Ryté nože země personalizované s textem


Každý region se svými návyky a zvyky. To je stejné pro tyto nože. Nabízí osobní ryté a zemí nůž s zprávě.
Řazení: cena - popularita

Zvolte vlastní nůž zemí. Ať už je oblast vašeho výběru (Brittany, Provence, Burgundsko, Korsika), najdete jej za rozumnou cenu. Tyto ryté nože vyprávět příběh svého regionu, francouzský dědictví. Každá oblast Francie jednoho znaku s těmito noži, budete objevovat konkrétní odborné znalosti každého z nich.

Umění nože je pozván ve vaší domácnosti k radosti svého otce nebo vašeho manžela. Vybrané modely skládacích nožů a kapesní nože nabídnout originální osobní dar u příležitosti Den otců nebo Vánoce.

Přizpůsobte vytlačeným nůž, aby byl jedinečný

Pro ty, nebo nabídnout, přidejte zprávu, datum, jméno na zadní straně ostrou čepelí každé z těchto kuchyňských nožů. Rytina přidá něco navíc do svého dárkový něco jedinečného. Náš tým pečlivě reprodukovat přizpůsobení, které jste vytvořili pomocí techniky mechanické rytí.

Nabízíme široký výběr fontů, takže jste si jisti, najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. Obdivovat přímo vykreslení přizpůsobení na svém kapesním nožem a ujistěte se, bavit se s touto vyrytým dárek!

Nabízíme individuální země nůž do svého tátu

Nabídnout jako dárek na Valentýna nebo jako vánoční dárek, určitě potěší. Takže jděte do toho a nabídnout personalizované nůž! Ať už si vyberete malý nůž, skládací nůž nebo kapesní nůž, všechny naše regionální nože uspokojit své chutě a umožňují zvýraznit oblast, která je drahá své srdce.

Může být použit pro jakýkoliv typ použití, bude váš spálil nůž sloužit jak snížit sýr, které doprovázejí tvého otce během jeho lovecké výpravy. S jejich rukávu olivového dřeva, s sommelier vývrtka uhlíkové nebo nerezové oceli v závislosti na modelu, nyní kvality těchto multifunkčních nožů a při tradiční stranu vašich nožů zemí.

Váš nůž bude doručena ve svém malém okně a můžete si také vybrat pouzdro příplatek pás pro skutečně osobní dárek k dokončení muže ve svém životě. Naše nože jsou ostré, ale už může být nutné, aby je brousit před prvním použitím. Vyrážíme na zakázku nůž je kompletně vyrobena v našich francouzských dílnách, to vám zaručuje kvalitu gravírování a odezvu při zpracování objednávky.

Další dárky kategorie „zvyk Nůž“ by vás mohly zajímat:

Zakázkové nože země pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.