Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Kravata s potiskem levnou obrázek nebo logo


Spadnout na kravata s vaší fotkou a zprávou. Originální dárek pro kanceláře.
Řazení: cena - popularita
nové produkty

Kravata je nezbytným doplňkem v péči člověka, oblékat elegantní a elegantní vzhled. Pro svatby nebo křtu, na schůzku nebo na důležité obchodní večeři, nebo jen do práce každý den, toto příslušenství je pozván na četných příležitostech. Módní doplněk, značky soutěžit nápadité produkty vytvořit barevné, ilustrované nebo označená dát styl vašeho outfitu. Více originální a nad obrazu, kravata se stává trendem.

Naše oděvy jsou pečlivě vybrány pro jejich kvalitní povrchovou úpravu nabízíme bílé modely vzít si všechny své košile a předvést své personalizace. Budete mít možnost přizpůsobit podle svých přání obličeje přidáním fotografie, ilustrace, zpráva, že můžete ozdobit umělecké filtry poskytované našeho on-line konfigurátoru. Ke Dni otců, požádejte své děti, aby si pěkný design s poznámkou pro jejich táta. Skenovat a nahrát ji na naši průvodci vytvořit vlastní dar, který bude hrdý na to, nosit za všech okolností.

Vytvořte si vlastní kravatu ke Dni otců nebo pro firemní dárek a potěšit muže ve svém životě!

Pokud jste podnikatel, přemýšlet o tom tohoto příslušenství u příležitosti událostí jako je výročí vaší společnosti a vytvořit soudržnost svých zaměstnanců. Vazeb s vaším logem bude také součástí uniformy obchodě. A sdružení, cechy, univerzity opatří své image, jejich slogan vytvořit krásný jednotku.

Vytvořte si svůj dar ke svému obrazu, uděláme zbytek. Jsme věrně reprodukovat složení s barevným sublimační technikou s garantovanou výkonnost v průběhu času i přes mytí.

Kravatu je ideální dárek pro elegantní muž nabízet narozeniny, Vánoce, Den otců nebo dědečky nebo pro odchod do důchodu. Popusťte uzdu své fantazii, mix neomezený text a obrázek, nabízíme vám náklady na přizpůsobení a vytvořit nejkrásnější doplňky pro muže ve svém životě.

Ostatní dary kategorii „personalizované oblečení“ by vás mohly zajímat:

Kravaty pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.