Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dárek pro vaření, vysoce kvalitní tisk


Přinést nádech fantazie v prostoru kuchyně, naše náčiní a nádobí jsou přizpůsobitelné dle libosti.

Personalizované dárky pro vaření : populární

429,66 Kč
365,21 Kč
321,57 Kč
429,66 Kč
213,48 Kč
181,46 Kč
240,50 Kč

Reveal Chef v tobě, vytvářet kuchyň, která vám vyhovuje, v němž budete rádi uvařit chutné jídlo pro své blízké s personalizované kuchyňského náčiní, které přinesou radost a originalitu ve vaší kuchyni. Dárkového zboží jako dárek pro dospívající, muž nebo žena!

Začněme s konáním vůdce: jsme vybrali zástěry neutrální barvy, černé nebo bílé, aby lépe upozornit na svůj výtvor z čeho vybírat modely s laclem nebo pasu, bílá, černá nebo tmavě modrou. Dokončil s odpovídajícím rukavici, která účinně chrání vaše ruce od teplých pokrmů z trouby.

nezbytným příslušenstvím, prkénko je také umožněno přizpůsobit. Sklo vysoce odolné, speciálně navržen tak, aby fungoval bez poškrábání, na tisíc a jedno bodnutí nebo vrtulníky, stane se svou kreativitu prostřednictvím unikátního objektu, užitečné a dekorativní.

Příslušenství a jedinečná kuchyňská linka na míru

V případě, že jídlo podnosy v přední části televizoru jsou tradičně doma, budete jistě najít své štěstí u našich modelů různých velikostí a různých barev, z masivního dřeva, mahagon, černé nebo přírodní. Zatímco milovníci sýrů ocení tuto nabídku pevnou dřevěnou horní konečně prezentovat své sýry na úžasné scenérie pro originální dotek na dobu jídla.

Na koktejl hodinu, za masivní dřevěné tácky s korkovým povrchem pro adheze. Hranaté, kulaté nebo ve tvaru srdce, tyto tácků dát slavnostní dotek na vaše aperitivy. Zatímco při snídani, poháry a hrnky na míru dle vašich představ bude rozjasní váš dopoledne pro začátek. Vyberte fotografii dárek pro kuchyně se vám líbí!

s volným dary, které bude dát své hosty před výměnou, nabídnout nebo poskytnout na Vánoce, narozeniny, nebo Kolaudační párty. Stravovací profesionálové se mohou rozhodnout pro tyto zakázkové kuchyňské náčiní, jako jsou restaurace v zdobit logo značky. Zatímco fanoušky sportovního klubu, například vytvoří dráhy nesoucí obraz svého týmu pro třetí polovinu.

Ostatní dary kategorii „darky Personalizované domovem a životní styl“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.