Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Otvírák a otvírák personalizované s fotografií


Přizpůsobte si otvírák s fotografií. Udělej si svůj otevře originální a jedinečný osobní láhev otevřít pivo.
Řazení: cena - popularita

Zbavte plastového otvírák reklamy, která opravdu nejsou estetické. Rozhodnout pro individuální otvírák na láhve s obrázkem, fotografie a text dle vašeho výběru.

Ať už potřebujete malou fotografii dárek pro svého otce nebo nápadem reklamní dárek podporovat svou mladou společnost, jejíž otvírák přizpůsobitelný pivo je myšlenka, že budete potřebovat! Ideální pro malé rozpočty a existující v několika různých modelech, otvírák reklama vám umožní reprodukovat své logo a firemní informace na malém podporu, snadno se přenáší, nebo nabídnout a praktické pro každodenní použití.

Nabízejí otvírák na fotografii láhev s přizpůsobení dle vlastního výběru

Neváhejte a dotknout své blízké s osobním darem, které jste provedli sami z vlastních fotografií, obrázek, který máte rádi, nebo se zprávou, kterou chcete sdělit. Náš on-line průvodce vám pomůže vytvořit svůj originální otvírák přidáním účinky, pokud se vám líbí, a přidání textu titulek k fotografii příkladem!

Pokud jste manažerem baru či restaurace, rozhodnout se pro tuto reklamní předmět, který vám umožní otevřít lahví piva nebo limonády vašich zákazníků při zobrazování logo vaší instituce. Můžete také zvážit tento otvírák jako reklamní dárek pro své zákazníky nebo během speciální akce. Neváhejte nás kontaktovat pro výrobu vlastní nabídku.

Otvírák na láhve přizpůsobené pro každou příležitost

Neváhejte a označit příslušnou událost, jako je Den otců nebo narozeniny se stolním praktický doplněk! Muž touha, ale tuto fotografii objekt potěší muže ve svém životě! Nabídnout tuto otvírák na svého manžela na Valentýna s suvenýr fotografií vaší svatby například pěkným kývnutí na svátek lásky. Bude rád, že ji použít k otevření své pivo a jiné nápoje tobolek.

Myslíš, že kazím tátu ke Dni otců s originálním a jedinečným fotografickým otvírákem. Bude se dotkl pozornost a bude tento dar doplněk, který nikdy neopustil. Mezi modely, které nabízíme, najít otvírák magnetem pivní láhve, který může být připojen ke dveřím lednici, a to jak otvírák a dekorativní předmět v kuchyni!

K dispozici je také přívěšek na klíče otvírák vzor ve tvaru srdce pro více ženský dárek pro své přátele, kteří mají rádi pít studené pivo z práce domů. Hotový zkomplikovat život otevřít pivo otvírák, s lehčí nebo dokonce se svými zuby! Paperback svůj osobní otvírák a překvapit své přátele nebo členy rodiny s touto praktickou individuální dar.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Personalizované otvírák pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.