Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Podnosy a pod sklem Custom s levnou obrázku


Přinést originalitu vašich aperitivy s naším pod vlastní sklem s textem nebo obrázkem. O něco navíc, aby se pouze své večery.
Řazení: cena - popularita

Přinést originální nádech svým stranám, večeře, zapůsobit na své hosty na koktejl hodinu, nebo ji označit speciální akci s těmito vlastními brýlemi níže a chránit váš stůl ve stejnou dobu úkolů a nevzhledné svatozáře. Nabídnout jako dárek pro narození nebo křest.

Vybrali jsme kulaté tácky, čtvercového nebo ve tvaru srdce, BI-materiál pro svou kvalitu a pravost dřeva: dřevěné tvář, která bude hostit svůj vlastní produkt, obličej pokrytý skluzu korkovou vrstvou , Hodně 4 přijít s dřevěnou paměťové médium.

Následující zvyk sklo pro vaše večery a aperitivy

Příležitosti přetékají vytvořit úžasné tácky. Pro klasickou verzi, která se bude konat ve vaší kuchyni, přidejte svůj nejlepší fotografické vzpomínky, portrét, obrázek nebo zprávu. Pro podnikovou verzi, které jsou ideální pro obnovení obchodů, přemýšlet o své logo, váš slogan. Pro tematické verze zábavné koordinovat vašeho interiéru nebo téma vaší svatbě (z těch ve tvaru srdce o nejkrásnější efekt). Chcete-li označit slavnostní událost, setkání vytvořit téma vaší strany se, například, odznak, vlajka ... Tolik málo paměti, že vaši hosté budou mít a udržet si po večírku po celá léta.

Poté, co vaše práce přizpůsobení, ať svou kreativitu a od uměleckých filtrů jsou k dispozici v našem konfigurátoru pro ještě větší originality. Vyrábíme jemnější svou kompozici přes naše barevné impregnační technikou ve věci pro dokonalé přizpůsobení v čase. Tento dárek potěší svou rodinu a přátele, muž nebo žena.

Nabídka originálních tácky na personalizovat s fotografií

Věděli jste, že dřevo bylo symbolem pátého výročí? Zde je duchovním dítětem foto dárek pro tuto příležitost s, proč ne, portrét páru nebo svatební fotografie. Přidejte se k práci s potěšením a nabízejí vlastní čočky pod to udělat sám pro polici nebo visí Vánoce oživit tabulky a překvapit své přátele.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Vlastní Pivní tácky pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.