Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Doudou Vlastní vyšívané s chlapeček nebo holčička jména


Nabídnout personalizované deka s vyšitým jménem dítěte nebo dítěti. Překvapivý dárek a plný emocí.
Řazení: cena - popularita

Při pohledu na dárek k narozeninám? Nabízejí sladké a barevné deku! Je to nadčasový přítomna, který může být také velmi originální, když se postarat o to, aby bylo jedinečné s vyšitým jménem. Vlastní nejlepší přítel je par excellence ideální společník pro všechny děti, u nichž se probouzí smysly touch nebo sluchu. Rovněž potěší velké problémy, usnadnit usínání nebo calînera v případě odloučení. Bude doprovázet stejně novorozenců dlouho a často vede jako vzpomínka z dětství.

Tyto malé kousky tkanin, pastelové barvy nebo třpytivé saténu a fleece materiálu, mají vysokou kvalitu povrchové úpravy a jsou velmi měkké. Jejich ozdoby vyrobené z malých zvířat frimousses přetékající něhu. Budete mít možnost vybrat si své oblíbené zvíře z konvenčních (pes, kočka, králík, medvěd), ale také exotické (slona, ​​tučňáka, poníka, sovy nebo slunéčko sedmitečné). Každý nese legrační přezdívku, která bude také lákat do svého výběru. A trojúhelník, čtverec, s malými uzly, tabulátory nebo zvonky, také jejich specifika.

Pro originální dárek narození, nabízejí deka s vyšitým jménem dítěte

Po výběru můžete provádět více originální svůj dar přizpůsobením to s vyšitým jménem Vašeho dítěte. Nabízíme širokou škálu barev pro syna výšivky v harmonii s látkou plyše nebo jednoduše měnit potěšení. Neváhejte a změnit písmo prostřednictvím našeho on-line průvodce a prohlížet výsledky live na obrazovce.

Můžete nabídnout pouze plyš nebo si svůj vlastní nejlepší krabice nebo balíček, obsahující také zvonků studovaných pro dobrou přilnavost dítě a popruhu přizpůsobené svým malým zápěstí. Záleží jen na vás váš dar bude dodáno v pěkné dárkové krabičce.

Disney vlastní nejlepší přítel nenabízí jen porod, nyní svůj první vánoční nebo své první narozeniny, aby ho dar plný něhy v něm, že obnoví potěšení z objevování jiných materiálů, dalších barvách d jiné formy. S jeho jménem vyšitým na to, bude to určitě nikdy ztratit! Můžete přidat i telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat v případě dece nebo prostě ztratil datum narození dítěte. Při vstupu do mateřské školy či školky, jeho teta a jeho milenka být rádi, že můžeme identifikovat druha svého dítěte.

To bude mít tento jedinečný dárek pro mnoho let a aby se zamezilo výrazným krizím pláč za ztrátu, nezapomeňte ho koupit druhou identickou beroucí výhodu dopravou zdarma od 25 eur nákupu. Tady je pěkný dárek pro dítě.

Hledáte originální dárek narození? Zamyslete se nad svým vlastním nejlepším přítelem, oblíbené malý společník pro vaše dítě. Vyberte si z naší široké nabídky plyšových hraček Nabízíme jak králíci, medvědi, krávy, berušky či tučňáky, poníci a jiná zvířata, originální oba kruhové, čtvercové nebo trojúhelníkového naše plyšové hračky jsou ploché a různé barvy. Think vyšívané jméno vašeho dítěte a datum narození v barvě a písmo podle vlastního výběru, a proč ne vaše telefonní číslo v případě, že deka by byly ztraceny. K dispozici je také dárkový set skládající se z deky, chrastítkem a popruhu je upraven na zápěstí vašeho dítěte, to vše nabídl v dárkovém balení.

Dárek k narozeninám nebo k narozeninám dárek pro vaše dítě cítí v bezpečí s ní plyšová Soft, která ho bude následovat zhruba tolik, kolik v posteli, než ve škole nebo školce a kdo ho bude pohodlí během svého větší potíže. Můžete také odpovídat Deka s pyžamo a tak se dostal neobvyklý nebo dokonce kravatu jeho dudlík v jeho přikrývce.

Je to originální nápad potěšit své dítě chlapec nebo dívka podle svého vkusu.

Ostatní dary kategorii „Personalizované Dětské oblečení“ by vás mohly zajímat:

Doudou Custom pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.