Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Cukr Plum Chocolate Custom s vyrytým textem a levnou obrázku


Seznamte se s našimi personalizovaných laskavosti s vyrytým vaší zprávy a fotografie. Ideální pro křest, společenství nebo manželství, nabízí jedinečné a originální sladkosti s mandlemi nebo čokolády.

Spadnout na personalizovanou kosočtverce, tradiční pochoutka a široce používány v rodinných oslav jako jsou svatby, narozeniny nebo křest. S naší odborné znalosti v oblasti laserové gravírování od roku 2007, nabízíme kvalitu vykreslování a velmi konkrétní představu o svých čokoládové dražé či mandlemi.

Mezi velmi mnoho barev k dispozici, aby se volba těch, kteří vás zajímají, z modré na růžovou přes žlutou a oranžovou, aby odpovídala téma vaší akce a dekorace. Dále si představte svůj jedinečný tvorbu tím, že přidá své fotografie nebo symbolu a poté na zadní přidat svůj text: křestní jméno, iniciály, datum, ... cokoliv, aby se vaše akce ještě jedinečný.

Nabízí neopakovatelný paměť pro vaše hosty s našimi dražé s vyrytým péči. Nebudou brzy zapomenout na křtu svého syna nebo vaše manželství s tímto originálním dárkem ryté.

Les meilleures dragées de RUMILLY, sélectionnées pour leur raffinement et leur bon goût sont personnalisées par gravure avant de se retrouver sur la table de votre mariage ou dans des ballotins à emporter pour vos amis et votre famille lors du baptême de votre fille. Quel joli cadeau personnalisé ! En dehors des événements cités précédemment, pensez aussi à cette idée cadeau originale pour animer et décorer une soirée entre amis, une baby shower ou pour fêter un anniversaire ou une naissance.

Provést volbu na individuálních laskavosti pro akce jako jsou svatby nebo křtu a překvapit své hosty

Cukrářská Zvolený model naším týmem, čokolády nebo mandlí je velmi plochá, a jeho velký povrch zaručuje krásný kvalitu tisku s pěknými detaily. Nicméně pozor, abyste přidat položku (obrázek nebo text) příliš malý, aby ji udrželi čitelné.

Nabízíme porce 100g od € 9,90. Pak můžete vybrat požadovanou částku v násobcích 100g. Například na objednávku 500g bonbónů, stačí zvolit částku rovnající se 5. Dodává se v malém sáčku, může být vaše objednávka dodávány v atraktivních dárkových krabicích, dekorativních trubek nebo koule, aby mohli prezentovat a nabízí jednodušší.

Personalizované kosočtverec si zaslouží vaši pozornost, protože nabídne jedinečný suvenýr k oběma svými přáteli a sami. Použijte jej v originálním způsobem, jak place karty umístit své hosty u stolu! Vaše objednávka bude doručena na vás velmi rychle: do 7 dnů nebo 24 hodin v Classic s možností Chrono. Ideální pro případné opomenutí nebo na poslední chvíli dodatky (nebo je-li váš manžel se nebránil jíst celou krabici!).

Profesionálové také mohou být v pokušení tohoto neobvyklého objektu přizpůsobitelného! Na sjezdu podnikání, nebo oslavit Vánoce se svými zaměstnanci, vytvářet vlastní sladkostí své logo a název společnosti. Ty budou ohromeni tímto originálním nápadem a udrží suvenýr této události.

Přemýšlejte o těchto potravin obchodu na suchém místě a chráněny před světlem a teplem, takže nemají zhoršovat. Dodávky více než 12 měsíců po zásilky, můžete mít několik měsíců před jejich nabízení nebo počkat několik měsíců před jídlem, když jste byla nabídnuta.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.