Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Plaid šátek a vyšívané osobní s názvem nebo obrázek


Kryt s šátkem nebo vlastní přehoz. Vyšít jméno, nebo vytisknout fotografii na to, aby se tento jedinečný dárek.
Řazení: cena - popularita

Narozeniny, Vánoce nebo každou příležitost nabídnout vždy chvíle souručenství a štěstí sdílet s rodinou nebo přáteli. Bohužel, tyto doby může brzy být zbytečná pro člověka v zoufalé potřebě dárky, jako pro toho, kdo obdrží dárek, který mu nelíbilo ani to považuje za zbytečné! Nyní, není potřeba spouštět celého dívce a létat všechny obchody najít perfektní dárek: můžete přirozeně ovládat osobní dar, co potřebujete, za nízké ceny!

Co nabízíme? Jen to bude stačit. Dej těm, kteří jsou drahá pro vás šátek nebo vlastní přehoz, zdobené podle vašich představ! Ať už potřebujete nápad pro vaše děti, své rodiče nebo kamarády, bude vyšívané oděv být právě ideální pro vás. Plaid vyšívané, ocení všichni pro svou jemností a praktičnost, nabízí možnost včetně zprávy nebo jméno, které chcete, ale také zvolit psací písmo a barvu výšivky.

Vyberte si vlastní vyšívané kostkovanou šálu nebo nabízet originální vánoční dárek pro své blízké

Pro více osobní položky, vyberte Vlastní šátek béžová, umožňuje tisknout i zprávu a obrázek podle vašeho výběru pro osobu, kterou milujete.

Proč si vybrat vyšívaný dárek? Prostě proto, že je pro vás nejlepší způsob, jak vyniknout mezi množstvím nápadů, které z nich nabízí k dnešnímu dni. Tím, že nabízí personalizované oblečení, osoba vím, že ne jen vzít první knihu v knihkupectví, kde jste spadl, nebo první videohra vidět na displeji: vy mu nabídnete dárek s jeho jménem nebo zvláštní písemné zprávy pro něj. Tak neváhejte jednu sekundu a pořádek teď šátek nebo vlastní pléd, která nejenže bude dělat rozdíl, ale mohou také využít při jakékoliv příležitosti.

Ostatní dary kategorii „personalizované oblečení“ by vás mohly zajímat:

Custom Plaid Scarf pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.