Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované doplňkem ke vchodu do domu a bytu


Položka Dům je vždy opomíjen v dekoru, má tento originální kus s personalizovaných doplňků.

Často zapomínáme zdobí vchod do svého bytu či domu svého, ale toto je první kus, který jsme objevili na vstupu do ... V Gravissimo jsme si vybrali vlastní příslušenství pro vstup vašeho domova, aby bylo teplé a příjemné. Nabídnout jako dárek k narozeninám nebo Kolaudační párty!

Mats "Just Married" nebo "Welcome" jsi unavený? Vytvořte si vlastní koberec s obrazem nebo zprávy dle vašeho výběru a přivítá své hosty v překvapující. Soft, protiskluzový pryžový povrch Felt zachovat všechny nečistoty, aby se vaše vlastní pravidla.

Chystáte se jít ven a stejně jako pokaždé, když vyzvednout klíče kdekoliv? Tento držák na zeď dřevo vždy pověsit a mít je na dosah ruky je pro vás! Přizpůsobte ji, jak si přejete, která je koordinována na vaši dekoraci, s krajinné fotografie, portrét, legrační zprávy nebo jmen každého člena rodiny ...

Přizpůsobte si vchod do vašeho domova

Přidejte dávku fantazie ve svých halách s deskami ze sklolaminátu dveří přizpůsobit zprávy, název nebo fotografii. A zachovat si svou intimitu s těmito hotelové lpí způsobem dveří nebýt rušen. Zde je teenager na dárek, který bude dělat, nebo šťastný!

Po stažení svoji fotografii, můžete si ji ještě více originality s uměleckými filtry nalezené v našem průvodci nebo změnit font textu. Z naší strany prostřednictvím naší sublimační technikou, která vnáší barvu do této záležitosti budeme reprodukovat věrně svůj výtvor s výjimečným podáním barev a kontrastů.

Malé nápady zábavné a nenákladné dárky pro Kolaudační párty, Vánoce nebo jen pro interiérovou fanoušky při hledání přizpůsobených doplňků pro vstup do sebe.

Ostatní dary kategorii „darky Personalizované domovem a životní styl“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.