Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom Case Universal Tablet s fotografií


Nabízejí pouzdro pro tablet 7, 8, 9 nebo 10 palců personalizované s vaší fotografií. Naše případy se vešly vaše police s nastavitelnými spojovacích prostředků.
Řazení: cena - popularita

Jste hrdým majitelem touchpadu nebo grafikou? Pak je čas nabídnout vlastní pouzdro pro tablet! Nabízíme vám několik modelů s názvem "univerzální", to znamená, že jsou vhodné pro všechny modely v závislosti na velikosti obrazovky (7, 8 nebo 10 palců).

Pokud jste nenašli své štěstí u našich případů pro iPad, iPad Mini, Galaxy Tab nebo Galaxy Note 8, jste na správném místě. Díky univerzálnímu případě můžete vytvořit svůj osobní dar bez rizika špatného modelu. Musíte jen vědět, velikost obrazovky (v palcích) a poté provést svou volbu na zakázku případ pro tablet.

S rychlým on-line nástroje pro tvorbu a snadno ovladatelný, můžete bavit vytváří jedinečnou a přizpůsobené ke svému obrazu. Přidat jeden nebo více osobní fotografii na obálce této individuální ochrany. Kompletní s názvem, zábavné zprávy nebo datum a užívat výsledků. To bude dělat víc čekat několik dní přijímat svůj high-tech dar (nebo hodiny, pokud se rozhodnete dodání Chrono!).

Chraňte svůj tablet s univerzálním vlastní případu v 7, 8 nebo 10 palců

Velmi šikovný s jejich háčky uspořádané elastické na 4 rozích, tyto produkty se perfektně hodí do vašeho tabletu bez ohledu na model a značku. Tento kvalitní produkt s jeho kožené faux skončí a potah zajišťuje velmi dobrou stabilitu v čase a účinné ochraně vašeho nového high-tech šperk.

Nabídnout tuto osobní dárek dítě nebo dospělý, muž či žena, a umožnit jim účinně chránit jejich nový iPad nebo Galaxy Tab. Ať už pogratulovat vaše dospívající akademické úspěchy, které potěší vaše drahá (e) na Valentýna nebo jen poděkovat kamaráda, který učinil vám službu, tady máte perfektní nápad najít jen dar, který je určitě souhlasit!

A pokud máte v plánu změnit tabletu brzy, nebojte se, váš případ bude dokonale ladila s novou s jeho univerzální montážní systém!

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

Custom Universal Tablet Case pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.