Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

High-Tech osobní dárek tištěný nebo ryté levné


Pro high-tech výrobků, které vystupují, přizpůsobit jejich přidáním fotografií a textu s cílem zajistit jim naprosto unikátní.

Personalizované dárky High-Tech : populární

294,54 Kč
250,36 Kč
591,79 Kč
532,61 Kč

High-tech dárky jsou ideální médium pro přizpůsobení, a to buď oživit své dny v kanceláři s USB klíčů, podložky pod myš, PC kryty nebo mít self-blízko kdykoliv své oblíbené fotky na trup smartphonu, například. Dejte fotografii dar potěšit své blízké!

Pokud máte telefon se slavnou značkou iPhone, Blackberry, Samsung, HTC, Nexus (...) nebo chcete-li hudbu nebo hraní, náš sortiment ochranných pouzder pro Kindle, iPod, iPad, Galaxy, Xperia nebo iPhone (...) je pro vás.

Naše výrobky jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky jednotlivých modelů telefonů a tabletů bez nepohodlí při použití, z nichž každý časový úsek odpovídá umístění konektorů a dalších funkcí. Různé barvy, tyto skořápky jsou vyrobeny z extra silného plastu pro maximální ochranu a jsou oříznuty za okamžik. Personalizaci bude reprodukován na zadní straně plastového výrobku nebo hliníku v závislosti na modelu.

Nápady pro high-tech doplňky přizpůsobit pro dokonalé dárky

Také chránit váš laptop s našimi kryty v textilním a neoprenové pěny, která tlumí nárazy a chrání drobné škrábance ve svém každodenním dojíždění. Kompatibilní s PC listopad 12, 15 a 17 palců NoteBook nějaké Tyto produkty jsou vynikající podporu pro své oblíbené fotografie. Mošt? Doplňte Váš PC kryt s podložkou pod myš!

Máte geek doma? Rodina poleno? Dejte jim každý USB klíče, hliník nebo dřevo, personalizované s jejich jménem nebo dokonce malého textu, způsob, jak se odlišit v mrknutí, která obsahuje fotografie, hudbu, filmy ...

V závislosti na produktu, který si vyberete, budeme přizpůsobovat naše nejlepší techniku ​​pro reprodukci váš obrázek nebo text jako věrně, respektuje barvy a kontrasty. hliníkové povrchy budou laser ryté, ty plastové jsou impregnovány do materiálu barvách s naší technikou sublimace.

High-tech ideální dárky pro podnikatele, kteří používají je jako marketingové materiály pro jejich reklamě nebo jako firemní dárek z vděčnosti nebo věrnosti.

Nabídka spolu s jeho nového smartphonu nebo tabletu, aby účinně chránit nebo učinit vánoční dárek nebo narozeniny užitečné a trendy na rozpočet.

Další dárky kategorie „personalizované Darek“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.