Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Nástěnné hodiny a hodiny zvyk tiskl s fotografií


Nabízejí originální cadeeau přes personalizované hodiny s osobním fotografií a zprávy. Jedinečný dárek pro dekorace do vašeho obrazu.
Řazení: cena - popularita

S individuální hodiny, nikdy se podívat na čase jít stejnou cestou! Nabídnout jako dárek pro křest nebo narozením například! Chcete-li dát nový vzhled vašeho interiéru, vyberte model vašeho výběru a přidejte své nejlepší fotografii! Ať už jde o vašem obývacím pokoji nebo kuchyni, bude efekt být zaručena se svými hosty a vaše rodina bude mít každý den Toto personalizované dekorativní předmět, původní design!

Personalizované hodiny s fotografií z dovolené

Vyberte si z velikostech a tvarech: kruhové, čtvercové nebo obdélníkové, s nebo bez viditelného označení hodinu. Poté, dej originalitu klasické nástěnné hodiny s jedinečnou personalizaci a navrhnout si představit, že kolem fotografie, obrázek, logo nebo zprávy. Musíte přijít na svůj dekorativní předmět, aby se sami sebe, jak si přejete a dát to efekty, které chcete prostřednictvím našeho on-line průvodce.

Přenos obrazu se provádí pomocí barevného sublimace techniky. Inkoust se impregnuje do dřeva pro záruku výkonnosti v čase a respektování původních barvách.

Vyzdobit váš domov s originálním hodiny a designu

To jen zbývá najít místo volby, zavěšen na zeď nebo umístěné na nábytek s použitím skelných vláken média součástí některých modelů. Personalizované hodiny je skvělý a levný dárek pro vánoční obrázky, Housewarming nebo jen nápadem člověka vašeho domova. Můžete nabídnout tento dárek i pro muže nebo ženu nebo dítě vyzdobit svůj pokoj. To může být zábava přizpůsobit svým superhrdinou nebo jeho oblíbené sporty!

Další dárky kategorie „Personalizované dárky pro Obývací pokoj“ by vás mohly zajímat:

Custom hodiny pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.