Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Kryt PC, notebook nebo Custom Macbook s fotografickou


Přizpůsobte si pc kryt s fotkou a zprávou - jedinečný osobní dárek pro váš počítač!
Řazení: cena - popularita

Všichni majitelé notebooků vám řekne, kryt Custom PC je nezbytným příslušenstvím pro PC přístřešek malé denně dopadu svého high-tech vybavení. Ale věděli jste, trend a původní stranu těmito kryty?

Notebook taška umožňuje provádět MacBook nebo notebooku 15 palců jsou jisti, že nedošlo k jeho poškození. Snadno vklouzne do kufříku, batohu nebo batohu řemínkem ve vaší peněžence, personalizované pouzdro na notebook PC je nejlepší ochrana můžete najít, protože to bude jedinečný a soubor na disk!

Vytvořit originální a zábavný nastavitelné víko s fotkou

Budete vyčnívat z svými přáteli nebo kolegy je velmi jednoduchá věc s přizpůsobitelným případě, že jste na míru s fotografií, ilustrační, textu, nebo proč ne logem firmy. S naší on-line průvodce, máte možnost přizpůsobení přední a / nebo zadní, nejlépe v krajině a hrát s navrženými uměleckými kombinací.

Naše barvy sublimační reprodukční techniky zaručují perfektní chování v čase a respekt k originálním barvám vašich fotek. Pro osobní nebo profesionální použití přizpůsobte tašku na PC obrazem podle vašeho výběru. Ať už chcete vytvořit míchací kompozici nebo fotografickou montáž, náš personalizační nástroj vás doprovodí od začátku do konce. Zobrazit před vyřízením objednávky. Využijte naší rychlé dodávky do 3 dnů nebo 24 hodin. Ideálním řešením pro personalizované dárky, které se uskuteční na poslední chvíli pro návštěvu školy nebo Vánoce.

Nabídka zakázkového krytí na přední a zadní s vaší osobnosti

Najdete v našem obchodě potahy fit notebooků od 11 do 17 palců a některé notebook a Ultrabook. Tkanina měkká a hustá pěna neopren a ochranný kryt bude tlumit nárazy a chrání škrábanců v každodenním dojíždění.

Pro originálním a jedinečným fotografickým dárek, vyberte si fotoalbum, který potěší jistě i pro rozpočet skýtá překrásný kus vlastní kryt. Nabídnout jako dárek k narozeninám nebo na Vánoce, vlastní laptop taška překvapení překvapit ženu nebo muže ve svém životě!

Dále nabízíme ochranu nebo vlastní shell pouzdra pro dotykový tablet včetně krycí deska 10 palců a 12 palců. Chránit jak by mělo být všechny vaše oblíbené high-tech zařízení s naší řadou ochranného pláště, pláště iPad, počítačové tašky a brašny na laptop a tablet PC. Ať už vlastníte MacBooku Air, notebook 13 palců nebo 17 palců, zvolte velikost, kterou potřebujete, zaškrtnutím měření počítače a začít svůj přizpůsobení snadno.

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

Custom Case PC pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.