Kryt PC, notebook nebo Custom Macbook s fotografickou

Pomoci - Najděte si svůj PC skříň

Je možné, že velikost ideální krytí počítači se liší od velikosti v palcích to.

Zadejte rozměry v centimetrech ze svého počítače:

vyhledáváníPřizpůsobte si pc kryt s fotkou a zprávou - jedinečný osobní dárek pro váš počítač!
Řazení: cena - popularita
nové produkty
564,77 Kč
- 44 hlasů
16 komentáře
510,72 Kč
- 41 hlasů
19 komentáře
429,66 Kč
- 47 hlasů
23 komentáře
889,04 Kč
- 210 hlasů
50 komentáře
591,79 Kč
- 113 hlasů
24 komentáře
456,68 Kč
- 75 hlasů
10 komentáře

Všichni majitelé notebooků vám řekne, kryt Custom PC je nezbytným příslušenstvím pro PC přístřešek malé denně dopadu svého high-tech vybavení. Ale věděli jste, trend a původní stranu těmito kryty?

Notebook taška umožňuje provádět MacBook nebo notebooku 15 palců jsou jisti, že nedošlo k jeho poškození. Snadno vklouzne do kufříku, batohu nebo batohu řemínkem ve vaší peněžence, personalizované pouzdro na notebook PC je nejlepší ochrana můžete najít, protože to bude jedinečný a soubor na disk!

Vytvořit originální a zábavný nastavitelné víko s fotkou

Budete vyčnívat z svými přáteli nebo kolegy je velmi jednoduchá věc s přizpůsobitelným případě, že jste na míru s fotografií, ilustrační, textu, nebo proč ne logem firmy. S naší on-line průvodce, máte možnost přizpůsobení přední a / nebo zadní, nejlépe v krajině a hrát s navrženými uměleckými kombinací.

Naše sublimace reprodukce barev technologie zaručuje dokonalou stabilitu v čase a respektování původních barev vašich fotografií. Pro osobní nebo profesionální použití, přizpůsobit svůj PC skříň s obrazem podle svého výběru. Ať už si vytvořit koláž nebo fotomontáž kompozici, bude naše přizpůsobení nástroj doprovázet vás od začátku až do konce. Displej vykreslování před potvrzením objednávky. Užívejte si náš bezplatný způsob dopravy do 7 dnů, ale i naší rychlé dodání do 3 dnů nebo 24 hodin. Ideálním řešením pro personalizované dary, aby na poslední chvíli v průběhu školního roku nebo Vánoce.

Nabídka zakázkového krytí na přední a zadní s vaší osobnosti

Najdete v našem obchodě potahy fit notebooků od 11 do 17 palců a některé notebook a Ultrabook. Tkanina měkká a hustá pěna neopren a ochranný kryt bude tlumit nárazy a chrání škrábanců v každodenním dojíždění.

Pro originálním a jedinečným fotografickým dárek, vyberte si fotoalbum, který potěší jistě i pro rozpočet skýtá překrásný kus vlastní kryt. Nabídnout jako dárek k narozeninám nebo na Vánoce, vlastní laptop taška překvapení překvapit ženu nebo muže ve svém životě!

Dále nabízíme ochranu nebo vlastní shell pouzdra pro dotykový tablet včetně krycí deska 10 palců a 12 palců. Chránit jak by mělo být všechny vaše oblíbené high-tech zařízení s naší řadou ochranného pláště, pláště iPad, počítačové tašky a brašny na laptop a tablet PC. Ať už vlastníte MacBooku Air, notebook 13 palců nebo 17 palců, zvolte velikost, kterou potřebujete, zaškrtnutím měření počítače a začít svůj přizpůsobení snadno.

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

Custom Case PC pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.