Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a zakázkové iPad pouzdro s fotografií dle vlastního výběru


Nic víc než geek, který nabízí shell, pouzdro nebo přizpůsobitelné ipad s obrázkem rodinné události nebo paměti svými blízkými.
Řazení: cena - popularita

Odlište se od ostatních s jedinečné a originální iPad nebylo nikdy jednodušší! Nechte se vést naším průvodcem a přizpůsobit svůj vlastní iPad nebo pouzdro svou zprávu, nebo váš nejlepší barevné fotografie. Tak dávat vzhled vašich přání, dívčí, elegantní, klasické nebo módních do svého tabletu a ohromit své přátele! Nabízet jako svatební dar pro příklad!

Shell pro extra silné a jedinečné iPadu s fotografií

Mezi kvalitu skořápek, které jsme vybrali pro vás, najdete extra-silné plastové výrobky s černými okraji, bílé, nebo dokonce růžové, ale Deluxe série, určené speciálně pro tablety, jejichž zadní čelo je složeno z odnímatelný hliníkový plech, na kterém se provádí úpravy umožňující měnit tak často, jak se vám líbí beze změny trup. Naše ochranné obaly jsou pokryty s koženkovým modrá, černá nebo červená. Interiér úprava v textilním měkké a šití je čistý a má všechny sloty bezpečně drží iPad na místě.

Nabízíme individuální iPad shell s obrázkem a textem

Tablety jsou chráněny při pohybu proti nárazům a poškrábání s nimi dokonale hodí k ochran iPad. Jsou snadno instalovat respektování umístění konektorů a zásuvek bez nepohodlí manipulaci.

Dopřejte si iPad, že nikdo, kdo vypadá jako ty, jedinečný a originální za velmi příznivou cenu. Dárek pro muže probudit pouťového kejklíře ve vás s na míru iPad!

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Custom iPad pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.