Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a vzduch personalizované iPad spolu s fotografickou


Tyto zakázkové vzduch iPad s obrázkem jsou jedinečným dárkem. Nabízejí případ nebo krytu v přizpůsobitelné fanoušek jablka.
Řazení: cena - popularita

Jste hrdým majitelem iPad Air? Jste tím pravým místem pro ochranu vašeho tabletu před poškrábáním a každodenními nárazy a mají dokonalým doplňkem pro váš iPad Air od Apple. A přitom dávat to jedinečný vzhled s vlastní iPad Air pánve nebo víka fotografii.

Pro zábavu nebo nabídnout, to je dobrý dárek pro Geeks kolem vás! Jejich původní iPad Air stane s vlastní nádrže s fotografii poslední dovolené nebo pěkný rodinný portrét. Přidejte k tomu také zprávy, a to se stane originální dotyková podložka kromě toho, že praktické.

Udělej si svůj vlastní shell iPad Air s fotografií

Zvolte model Vašeho výběru z široké nabídky: pevně svázaná rotační pouzdro 360, shell flipu jako inteligentní krytem, ​​k dispozici v různých barvách, nebo ochrannou shell v černé nebo bílé tabuli a představte úprav, které bude originální obraz nebo objekt jedinečný osobní dárek.

Na Vánoce, narozeniny nebo na Den matek, tady je skvělý nápad představit, že bude mít vliv na vaši rodinu, protože to bude jedinečná a jejich image. Váš syn je velkým fanouškem fotbalového týmu? Přizpůsobte si shell s logem týmu bude skvělý dárek k narozeninám. Pokud jde o vaše matka nebo babička, ona bude šťastný, že má ochranu pro své iPad Air s nejkrásnější obraz všech svých dětí a vnoučat! Vaše tělo bude i nadále umožní instalovat nabíječku nebo sluchátek pro pohodlnější nošení.

A pro mladé rodiče či novomanželů, přizpůsobitelný s fotografií své novorozené dítě nebo svatební fotografie (nebo obojí!) Mohou potěšit je pouze orientační a bude objekt paměti chránit své Apple iPad Air. Vytvoření fotomontáž pele mele způsob, jak přizpůsobit kryt tímto krytem iPad ovzduší. Není třeba nakreslit obrázek nebo doplňkem, budou vaše oblíbené snímky k dispozici a viditelné každý den na jednoduchý trup tablety, a to díky svému původnímu Smart Cover styl a přizpůsobení.

Nabízejí shell nebo jedinečný a originální Air iPad, který bude vždy zábava

Pryč jsou tradiční dárky fotografií a nudná, překvapit své blízké s originálním a užitečným nápadem tím, že nabízí vlastní ochranné pouzdro pro své iPad Air! Poslední Apple Tablet bude účinně chráněny v zadní části s vlastní iPad Air trupu extra silného plastu. A pro ty, kteří dávají přednost plně chránit své tableta obsahuje iPad Cases Air koženka, které nabídnou nejlepší obrazovku ochrany. Obrazovka řečtina Dotykový nabízí nejlepší kvalitu dostupné, vám umožní nabídnout nejlepší ochranu!

A pro úspěšnou dárek také vybrat pouzdro nebo pouzdro iPhone, aby odpovídaly vaší vlastní kryt a chránit svůj telefon a tablet efektivně! Nabízíme širokou škálu fotografických objektů, které mají chránit své high-tech zařízení, ale také na výzdobu svého domova (Foto plakát nebo obrázek foto).

Modely nabízíme, nejsou kompatibilní s přidáním Apple klávesnice. Nicméně, to bude velmi snadno odstranit zvyk ochrannou slupku iPadu Air pokud chcete používat klávesnici.

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Custom iPad Air pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.