Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a vzduch iPad 2 pouzdro personalizované s fotografií


Přizpůsobte si iPad Air 2 s fotografií. Dát jedinečný dar a originální přizpůsobitelné přímo on-line na prodejně.
Řazení: cena - popularita

Objevte naši řadu případů a vlastní případů pro iPad Air 2! Specializující se na tvorbu fotografických objektů pro měření, Gravissimo nabízí své odborné znalosti k vytvoření vlastní shell pro iPad Air 2.

Díky snadné nástroje pro tvorbu používat, lze si představit během několika minut na nový shell nebo případ pro vaše nové iPad Air 2. Vložte rodinnou fotografii, obrázek svými dětmi nebo logo společnosti a přidat text dle vašeho výběru. Jméno, datum či dokonce vyznání lásky, jediným omezením na svůj výtvor bude vaše představivost. Personalizace je zdarma a budete platit stejnou cenu, které přidáte jednu fotografii nebo několik!

Jakmile dokončíte přizpůsobení, stačí si objednat a počkat několik dní, než obdržíte svůj krásný osobní dar! Nabízíme také velmi rychlé způsoby dodání v případě nouze!

Vytvořte vlastní pouzdro pro váš iPad 2 Air

Necháte (téměř) nikdy Apple tabletu a my vám rozumět! IPad se stala základním cílem a velmi výhodné v každodenním životě. To se stává velmi důležité, aby rozmazlovat a vynaloží veškeré úsilí, to znamená být schopna účinně chránit a přitom je příjemné k použití. To je důvod, proč jsme vybrali kvalitní produkty s různými úpravami.

Objevte extra silné plastové skořepiny, která bude připnout k zadní části iPad Air 2. Váš obrázek bude vytištěn ve vysoké kvalitě na tenké destičky z odolného hliníku. Značka bude nabízet neuvěřitelné barevné podání pro sublimovány fotografií a jedinečné individuální dárek!

Pokud chcete "totální" ochranu tablety, podívejte se na stranu našich případů ze strany textilních a napodobeniny kůže. Na přední straně krytu bude vytištěna s vaší tvorby. Toto kvalitní pouzdro také umožňují umístit iPad vertikálně sledovat film nebo fotografie bezpečně.

Nabízejí originální osobní dárek s obrázkem pouzdrem pro iPad Air 2

Ať už k narozeninám nebo maminku na Den matek, ona bude vždy rádi přijímat nové vlastní shell pro ochranu vašeho iPad. Dokonce je mimo dohled, bude se muset se svými dětmi a vnoučaty po celý den.

Custom víko bude také apelovat na mladší, stejně jako svého malého bratra, který oslaví 20 let nebo dospívající, který právě vstoupil do vysoké školy. Pěkný foto dárek oslavit Vánoce nebo zpět do školy!

A pokud vaše děda nedávno získala zcela nový iPad Air, rychle zvolit tento nápad dárek na oslavu svých 70 let nebo další dědečky party! Rozumí se vám krásný vlastní shell pro iPad vzduch 2 potěší celou vaši rodinu.

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Custom iPad Air 2 pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.