Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a osobní iPad Mini pouzdro s fotografií


Personalizované mini iPad pouzdro je perfektní dárek pro milovníky Apple. Zajistěte kryt nebo přizpůsobitelný s fotkou ty miluješ.
Řazení: cena - popularita

Vytvořte zprávu, vyberte si svou oblíbenou fotografii a přizpůsobit svůj zvyk mini iPad a své ochranné pouzdro pro váš iPad mini dát jedinečný a originální vzhled, vaše. Zde je dárek pro ženu, ona bude mít radost obdivovat každý den fotku svých dětí!

Chcete si vychutnat své oblíbené obrázky častěji? Nic jednoduššího! Stačí si vybrat svůj nejlepší snímek a přizpůsobit svůj shell nebo tablet k případu podle vašich přání. Pro profesionální, aby vaše firma, která zakázku příslušenství přidáním loga, způsob, jak propagovat vaše firma levně pokaždé, když vytáhnout iPad Mini sítnici, a tak udělat dojem.

Udělej si svůj osobní iPad mini shell s fotografií

Naše trupy jsou vyrobeny z extra silného plastu s černými okraji, bílé nebo růžové a efektivně chránit svůj tabletu z denních poškození, nárazy a poškrábáním. Dokonale přizpůsobí specifikací iPad Mini, tyto ochrany jsou zavedeny rychle, štěrbiny odpovídají umístění konektorů a konektorů pro sluchátka a kamery bez jakýchkoli překážek.

Nabízí jedinečný a originální iPad mini shell, který bude vždy zábava

Deluxe série má hliníkový zadní panel, přizpůsobení tento vyjímatelnou deskou umožňuje pravidelně měnit beze změny trup. Naše ochranné obaly jsou z umělé kůže, v různých barvách od modré na červenou. Zářezy v mimořádně pevná platisque dokonale udržet si své sítnice iPad mini na svém místě, aby se minimalizovalo riziko pádu na cestách.

Dárek nápad velmi elegantní a není drahé pro majitele iPad mini, jak užitečné a originální. Vlastní iPad mini shell je nezbytným doplňkem nebo nabídka pouťového kejklíře ve svém životě!

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Custom iPad Mini Case pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.