Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull, personalizované iPad Mini 4 případ vytištěn s fotografií


Přizpůsobte si iPad Mini 4. Zajistěte kryt nebo přizpůsobitelné pouzdro pro iPad s vaší fotografií.
Řazení: cena - popularita

Objevte praktické a jedinečné originální dárek na zakázku shell iPad Mini 4. jste se rozhodli nabídnout svátek matek originální dárek pro maminku a vy víte, že je aktivně hledá ochranný kryt pro nový iPad Mini 4. N "neváhej nabízejí vlastní shell nebo pouzdro iPad photo Mini 4, že budou rádi, aby chránil své dotykové podložky společnosti Apple prostřednictvím tohoto shell, kterou jste vytvořili s ním rodina foto!

Za tímto účelem Valentine zůstane v análech, za které nabízejí svoji polovičku nebo manželka ochrannou příslušenství pro iPad Mini 4 s fotkou svého páru, například a datem schůzky. Bude rád, že jste to vymyslel, a to bude nainstalovat svůj nový iPad Mini 4 Tento zvyk ochranný kryt zcela v souladu se svým modelem mini iPad 4.

Vyberte si vlastní skořápku iPad Mini 4 pro ochranu vašeho tabletu

Ochranný kryt je důležitým doplňkem, že se vyhne Apple tabletu kořisti. Může to být i jeho poškození při přepravě, například, nebo když vaše děti si půjčit. Škrábance, hrboly, kapky, jsou nevýhody bychom chtěli vyhnout. To je možné díky různým případů a případy iPad nabízíme.

Pro větší pozor, tam jsou otočné pouzdro 360 ° umožňující černá, aby plně chránit své high-tech zařízení, a to jak sítnice části obrazovky iPadu za ním. A její rotující povrch vám umožní umístit iPad Mini ve svislém směru pro sledování filmů nebo prohlížení fotografií, ale také procházet internet pohodlněji. Na základě tohoto modelu, bude fotografie vytisknout na přední klapky krytu kamery.

Nyní, když jste se rozhodli model, který nejlépe vyhovuje tabletu, zvažte upravit tento high-tech příslušenství s suvenýr fotografie, která je v blízkosti srdce, obrázek, logo nebo zprávu, kterou chcete sdělit. Náš on-line nástroj pro navrhování vás povede při své vlastní shell iPad Mini 4.

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

4 Custom iPad Mini Case pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.