Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Pokrytí a shell iPad Custom s potiskem Pro Photo


Tyto profesionální zakázkové iPad případy s fotografií jsou jedinečným dárkem. Dej vlastní shell fanoušek jablka.
Řazení: cena - popularita

Jste hrdý příjemce poměrným iPadu a vy nechcete zkazit? Pak se přizpůsobit a chránit svůj tablet prostřednictvím našich fotografií trupy speciálně navržených pro nový iPad Pro od společnosti Apple. Nabízíme také Pro iPad vlastní případ s ventilem, ideální také pro ochranu displeje vašeho Apple dotykové plošky.

Objevte personalizované Pro iPad skořepina z tuhého plastu a extra silný, která pomůže, aby se zabránilo všechny malé hrboly a škrábance na tabletu, protože budete držet hodně iPadu a my vám rozumět! Před provedením vlastního obrazu shell nebo kryt pro iPad, zvolte model a barvu, kterou chcete!

V závislosti na osobě, jíž tento objekt fotografie a příležitost nabídnete, zvolte fotografii, obrázek nebo text podle vašeho výběru. Náš on-line asistent vám pomůže při tvorbě vašeho personalizovaného shellu tabletu. Jakmile je vaše přizpůsobení dokončeno, stačí si objednat a počkat několik dní, než obdržíte svůj krásný osobní dar s fotografiemi! Nabízíme také velmi rychlé způsoby dodání v případě nouze!

Vlastní iPad Pro shell k ochraně vašeho pracovního nástroje

Je to narozeniny vaší dceři a ona je fanoušek nejnovější série USA, že právě vyšel? Pak mu nabídnout vlastní shell iPad Pro s vyobrazením jeho oblíbených herců. Fotografie dárek, který nenechá necitlivý! Na Vánoce, prosím, mít radost z nabízejícím tuto ochrannou skořápku ke svému bratrovi úpravou s nejlepšími fotografiemi svých dětí. Personalizované dárky vám umožní vytvořit vlastní a jedinečný objekt, který bude mít vliv na vaši rodinu, takže dostat ven a začít vytvářet svůj vlastní iPad kryt.

IPad Pro, dostupné v 12,9 palce nebo 9,7 palce, je nový Apple dotykový tablet určený pro profesionály. Se svým perem, nahradí ty nejlepší notebooků tím, že poskytuje kvalitu obrazu a plynulost použití stoprocentní. Naše ochranná pouzdra pro přizpůsobení proto bude skvělý nápad pro firemní dárek. Vybavit vaše podnikání s touto reklamní předmět, který je zvykem iPad pouzdro s logem vaší firmy a spojit příjemné s užitečným!

Tato ochranná pouzdra, které se vejdou zařízení a sluchátka. Zářezy odpovídat na všechny vaše připojení! Dárek nápad velmi elegantní a není drahé pro majitele iPad Pro 12,9 palce nebo 9,7 palce, a to jak užitečný a originální. Vlastní iPad případ je nezbytným doplňkem nebo nabídka na držitele tohoto modelu tabletu. Nabízíme také přizpůsobitelné prostředí nebo kryt iPad pro všechny tablety trh Apple: iPad Mini, iPad 2, iPad 3, iPad 4 a samozřejmě iPad Air a Air iPad 2! A aby odpovídaly vaší tabletu Apple smartphone také vybrat pouzdro na zakázku iPhone (všechny modely jsou k dispozici).

Nabízíme tři způsoby doručení pro vlastní obálky: První klasický, kde bude doručena do 7 pracovních dnů, druhý expres do tří pracovních dnů a pro netrpělivé Chrono, aby vydal na vás druhý den, pokud budete trávit Vaše objednávka před polednem. Neváhejte a vytvořit svůj dar objednávky fotky! Seznamte se s našimi mnoho dárky, jejichž fotografie plátno, personalizované podložka pod myš, Magic Photo hrneček nebo vlastní polštář pro jedinečnou výzdobou.

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Custom Pro for iPad pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.