Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom iPhone Case tisku společně s vysokou kvalitou fotografií


Vytvořit vlastní shell iPhone případ s vaší fotografií. K dispozici pro iPhone 4 / 4s 5 / 5s, 6 a 7.

trup zakázku iPhone : populární

Následovník značky Apple, budete nikdy část se svým iPhone! Chcete-li chránit a zároveň poskytuje jedinečný vzhled, dělal výběr z vlastního shell iPhone. Nabízíme široký výběr modelů: tuhého plastu extra silný, flexibilní kryt silikonový ventil nebo výklopným krytem. S naším výběrem, určitě najít produkt, který bude vyhovovat potřebám a efektivně chránit svůj telefon před kapky, škrábance nebo nárazy každodenního života.

IPhone 4 až 6 Plus, všechny nejnovější Apple smartphone má své vlastní přizpůsobené kryty a pouzdra, což umožňuje přístup ke všem funkcím. Pro 4 a 4S modely, najít identické výrobky s více než 20 produktů s různými barvami a dokončovací práce. 5 a 5S modely mají také speciální stránku, kde si můžete vybrat model s tématem jako na Den matek "Miluji tě mami"

Pokud jste hrdým majitelem iPhone 5C, budete moci přizpůsobit vzhled vašeho telefonu s případem nebo barevné pláště personalizovat s fotografií a jménem nebo datum. I přes to, že se stane jedinečný a rozeznatelný mezi všemi ostatními smartphony od společnosti Apple.

Dopřejte si vlastní shell pro ochranu a vyzdobit váš iPhone

Nejnovější modely iPhone mají také své ochrany! 6 a 6 Plus, barevné silikonové skořápky nebo kvalitní koženkové pouzdro čeká na vás chránit svůj nový smartphone

Zde je dárek pro nadcházející narozeniny kamaráda nebo váš muž mu personalizovaná iPhone případ nabídnout! Levná dárek, který bude jeho účinek a dokáže udržet s ním každý den. S naší on-line nástroj designu, přidat jeden nebo více osobní fotografie, dětské kresby nebo prohlášení o lásce a sestavit sami svůj výtvor snadno a rychle. Před potvrzením objednávky vizualizovat výsledek přímo.

přizpůsobení specialista od roku 2007 Gravissimo staví své odborné znalosti k vašim službám, aby vám nabízet produkty a kvalitu přizpůsobení s krásným barevným podáním, věrný své původní fotografie. Být dodáno rychle s našimi různé režimy dodací přizpůsobovat vašim potřebám a váš rozpočet. Pro individuální last-minute dárek, zvažte tato praxe každodenní objekt a užitečné pro všechny majitele telefonu (stejně říkají všichni!).

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.