Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

IPhone 4 / 4S zvyk tiskl s levnou obrázku


Vytvořte si svůj iPhone 4 / 4s vlastní neomezená, přidejte zprávu nebo dokonce i své vlastní obrázky, aby jedinečný suvenýr.
Řazení: cena - popularita

Prodlouží radost z vlastnící iPhone 4 nebo 4S smartphone od společnosti Apple tak dlouho, jak je to možné opatrně jej chrání před každodenním poškozením a dát mu styl, to vše s iPhone 4 / 4S zakázku shell. Pro holku, pejsek, teenager nebo dospělý, můžete najít model, který odpovídá každému po chuti!

Nabízíme široký sortiment zakázku iPhone případech modelů a návrhových případech, různých barvách (oranžová, zelená, růžová, modrá ...), tradiční, ventil, silikonovou, nebo sofistikovanější jako verze Deluxe čerpá svou originalitu svého hliník zadního krytu a vyjímatelné, na kterém vytočit svůj výtvor což vám umožní změnit svůj vzhled bez změny ochranu. Nastavitelný dárek pro každou příležitost! Přemýšlejte o tom narozenin svého bratra, den matek nebo za malý vánoční dárek levného pro vaši babičku!

Nabízejí Shell iPhone 4 / 4S individuální, jedinečný a originální

Vytvořte zprávu, přidejte jméno, datum, zvolte barevnou fotografii, ilustraci nebo dokonce vaše firemní logo na své vlastní Apple případu a vytvořit originální přání zákazníka žonglování umělecké efekty nabízené v našem průvodci on-line , Náš chov technika, podle způsobu barvy sublimace, zaručí přesnou kopii předlohy s jejími barvami a kontrasty, aby si tu nejlepší kvalitu obrazu.

Zaručujeme kvalitní výrobek stoprocentní účinně chránit váš mobilní telefon. Vaše nová fotka shell se perfektně hodí na telefonu a umožní vám blufovat své přátele. Tištěný s fotografií svých dětí, bude to perfektní dárek potěšit svoji maminku k narozeninám či svátku příští matek! Za malý rozpočet, budete mít pohodlné objekt (i esenciální), který bude jedinečný a soubor na disk

Vlastní iPhone 4 / 4S jako originální dárek nápad

jedinečný a originální módní doplněk, případně také hraje roli při ochraně Apple telefon značky a zvláště jeho dotykový displej a zadní. Vyrobeno z extra silného plastů a koženky tkaniny, aby zapadla rychle a chrání telefon před nárazy a poškrábáním. Perfektně hodí, to nebrání řádnému užívání sluchátek nebo nabíjení prodejen, nebo tlačítky na fotoaparátu. Můžete pokračovat v připojení smartphonu používat iTunes a Apple Store na PC nebo Mac.

Příbuzný nebo přítel právě koupil iPhone 4 nebo 4S? Je to teď nebo nikdy mu nabídnout personalizované dar levné užitečné a trendy s trupu iPhone 4 / 4S Vlastní. Také se snaží naše modely iPod a přizpůsobitelné iPad k dispozici na naší krásné obchodě.

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

IPhone 4 / 4S Custom pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.