Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Shell pouzdro pro iPhone 5 / 5S zakázku vytištěna s fotkou a textem


Vytvořte si svůj iPhone 5 / 5S osobním potřebám nebo brašna, přidejte zprávu a obrázek, který chcete zachovat vzpomínku na své milované s vámi po celý den.
Řazení: cena - popularita

Touha potěšit někoho blízkého závislí na svém smartphonu s osobní dárek? Nečekejte a objevte široký výběr případů obrazových pro iPhone 5 / 5S.

Různé modely (v extra-odolného plastu, umělé kůže, tvarované případy, s nebo bez pásů) jsou dostupné v několika barvách a umožňují vybrat shell iPhone 5 na míru, aby vyhovoval vašim potřebám a vaše používání denně. Prostřednictvím on-line nástroje pro tvorbu, budete moci vizualizovat a mít své obrázky a zprávu si představit jediný objekt a původní podle vašich představ.

Nabízíme skořápkou iPhone 5 / 5S jako jedinečný a originální dárek personalizované

Udělej si svůj případ pro iPhone 5 5S nebo užitečný předmět, který umožnil především chránit váš telefon před každodenními riziky (pády, poškrábáním a otřesy všeho druhu ...), ale také módní a osobní věci, které vám umožní udržet s vámi po celý den fotografie z vašeho dítěte nebo blízké osoby.

Vyberte si jednu nebo více fotografií (z poslední dovolené, tvá žena vašeho psa nebo dokonce zlatou rybku) a přidejte si tento produkt do našeho intuitivního průvodce. Pak můžete použít umělecký efektu na vašich snímcích, aby v důsledku návrhu a přidat text s mnoha možnostmi písma pro přizpůsobení na dosah ruky vaší ochranné pouzdro pro Apple smartphone

Shell iPhone 5 / 5S personalizované s fotografií a poselství lásky

Vaše fotografie dárek pak budou prováděny prostřednictvím našich týmů barevný sublimační proces. Tato technika umožňuje impregnovat inkoust v materiálu pro dlouhou výdrží a dokonalou reprodukci barev, kontrastu a lehké snímků do 5 zakázku iPhone případ.

Neváhejte a přinést štěstí svým blízkým při jakékoliv příležitosti, vyberte si několik kliknutí levnou, jedinečný a originální dárek, který bude apelovat na muže nebo ženy nebo dospívající. Pro romantické příležitosti, vyznání lásky nebo narození dítěte, důvodem poskytnout novou ochranu pro mobilní telefony jsou četné!

Vytvořte si svůj návrh na ochrannou skořápku a my se postaráme o zbytek! Dostanete velmi rychle vytištěný objektu v barvě s vaší tvorby. Zvolit režim Express nebo Chrono a přijímat objednávky rychle, do 24 nebo 48 hodin!

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

IPhone 5 / 5S Custom pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.