Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a pouzdro pro iPhone s vlastní tištěný 5C levného obrázku


Přizpůsobte si iPhone 5c s našimi přizpůsobitelné skiny nebo případy, přidejte své fotografie nebo zprávu, že mají paměť svými blízkými.
Řazení: cena - popularita

Nečekejte chránit váš nový smartphone s vlastní skořápky nebo pouzdra na fotoaparát. Zde naleznete široký výběr stylů a barev, pro vás najít ten, který vám vyhovuje a vytvořit si na míru přizpůsobení!

Spustit hledání ve vašich fotoalba najít fotografii, kterou zveřejňovat každý den na svém iPhone 5C vlastní skořápky nebo na vašem případě! V upomínku na určité události nebo poslední dovolené, vyberte disk a potom přidat text přes naše intuitivní průvodce a snadné použití.

Pro Den matek, výročí nebo jen pro zábavu, zde je osobní dar, který bude stejně užitečný, jaký bude nenápadný. A díky své malé ceně bude snadné měnit tolik, kolikrát budete chtít. Využijte naše levné poštovné na objednání nového produktu každý měsíc! A tato nízká cena neznamená, že kvalita není na setkání, naopak! Zaručujeme, že vykreslení tisku bude věrné tvému vytvoření a že výrobky, textilní, silikonové nebo extrémně pevné plasty budou spolehlivé a kvalitní pro dlouhý odpor.

Krásný zvyk shell pro ochranu vašeho iPhone 5

S širokým výběrem písma pro text a efekty a umělecké filtry pro obrázky, představte si nejkrásnější stvoření, aby se váš jedinečný design a ochranné pouzdro. Poté, co váš model vybrán a dokončena váš návrh, bude to jen čekat! Náš produkční tým se snaží připravit fotografie dar od reprodukuje věrně svou kreativitu s technickou prostupující barvy v materiálu, zvaného sublimace. To znamená, že kvalita tisku je zaručeno, aby se na nuance vašich fotografií a jedinečný které se konalo v čase.

Nabízíme individuální iPhone 5C shell pro jedinečné a originální styl

Vlastní shell iPhone 5C, silikonové měkké hrany nebo extra silný plast, udržet svůj telefon jako nový tím, že chrání jej před nárazy a poškrábáním. Dokonale se hodí pro iPhone 5C, naše textilní případy s plastovým pláštěm nechat přístup k funkcím a vzít všechny konektory a tlačítek. Smartphone bude jedinečné, nemůžete být zaměňována s tím někoho jiného ...!

IPhone 5C je v současné době je jedinou Apple telefon, který je k dispozici v honosné a originálních barvách. Říkáte, kdy by bylo škoda schovávat barvu vašeho smartphonu s kapse nebo tašce. Nebojte se! K dispozici v růžové, modré, zelené, žluté, bílé nebo černé, naše slupky a vysoce kvalitních případů bude splňovat vaše přání barev a dokonale ladí s původní barvou telefonu.

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

Custom iPhone pouzdro 5C pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.