Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Shell pouzdro a SE Custom iPhone s fotografií


Vytvořte si svůj iPhone je osobní nebo brašna, přidejte zprávu a osobní fotografie. Nízká cena a poštovné zdarma!
Řazení: cena - popularita

Seznamte se s naším velkou sbírku mušlí přizpůsobitelné pro každý nový iPhone Apple Special Edition! Tento model smartphone má stejný design iPhone 5S zatímco včlení úžasné schopnosti iPhone 6s. S jeho 12MP fotoaparát a A9 čipem, budete vlastnit smartphone poslední výkřik za přijatelnou cenu!

Nyní, když jste si vybrali model iPhone SE, která má své preference mezi čtyřmi barvami, které nabízí Apple, zbývá jen si můžete vybrat původní ochrannou skořápku jej chránit a udržovat ji jako nové tak dlouho, jak je to možné.

Gravissimo nabízí případy zakázkové fotografii a iPhone SE granáty v mnoha barvách a stylech! Na každém z nich, budete mít možnost přidat fotografii podle vlastního výběru a text více či méně krátké, ale také barvu pozadí nebo symboly k dispozici v naší rozsáhlé knihovny.

Personalizované iPhone OS shell, což je ideální pro ochranu vašeho smartphonu

Vlastní iPhone OS shell je nabízen v mimořádně silném plastu nebo z pružného silikonu hran. V černé, bílé nebo barevné, budou okraje pláště pokrývají zádech a bocích smartphone od společnosti Apple. Přesné kontury naše obrázky iPhone případech vám umožní přístup k postranním tlačítkům. A pokud chcete nabíjet telefon nebo poslouchat hudbu, není nutné odstranit případ otvorem poskytované na dně.

Také najít klopné modely shell jsou k dispozici v několika barevných provedeních (bílá, černá, fuchsiová, modrá), která má chlopeň na přední straně obrazovky. Ideální aby nedošlo k poškrábání skla vašeho iPhonu pokud je uložen v tašce nebo v kapse. Tento model zvyk shell nabízí přizpůsobení na zadní straně obalu.

Také najít klopné modely shell jsou k dispozici v několika barevných provedeních (bílá, černá, fuchsiová, modrá), která má chlopeň na přední straně obrazovky. Ideální aby nedošlo k poškrábání skla vašeho iPhonu pokud je uložen v tašce nebo v kapse. Tento model zvyk shell nabízí přizpůsobení na zadní straně obalu.

Nabízejí originální dárek s osobním iPhone případě SE

Překvapte ty miluješ tím, že nabízí tento praktický a originální osobní dárek. Díky jejich nízké ceny, naše fotografie shell modely jsou k dispozici všem a vám umožní objednat více v závislosti na vašem rozpočtu. Ať už chcete potěšit svou drahou matku na Den matek nebo vytvořit překvapení svého muže na Valentýna, zvolit vlastní shell iPhone OS nebo pouzdro na fotoaparát. IPhone Special Edition nebo že z vašich blízkých bude dobře chráněna, přičemž je zdoben osobní fotografie, která je drahá pro vás, s touto praxí individuální fotografie položky.

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

SE Custom Case iPhone pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.