Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Pro iPhone 6 / 6S zvyk tiskl s vysokou kvalitou obrazu


Vytvořit svůj iPhone 6 / 6s personalizované, přidejte zprávu nebo dokonce i své vlastní obrázky. Jedinečný a originální dárek levný high-tech pro všechny milovníky iPhone!
Řazení: cena - popularita

Hrdým majitelem nového iPhone 6S 6 nebo Apple? Nebo chcete-li potěšit někoho blízkého závislý na jeho smartphone? Nejnovější gem od společnosti Apple budou chráněny před nárazy, poškrábáním a každodenními riziky přes shell iPhone 6 / 6S personalizované. Všechny naše iPhone příslušenství jsou k dispozici po dobu dvou velikostech obrazovky: 4,7 palce a 5,5 palce. Také vyzkoušet naše iPhone případech k ochraně předního skla škrábance a tření, když je váš mobilní telefon uložen v tašce nebo v kapse. Toto personalizované fotografii bod do svého každodenního života a efektivně chránit svůj oblíbený smartphone! Vytvořit přizpůsobitelné skořápku ke svému obrazu a nabízejí jedinečné tisk fotografií, které může trvat je hračka s Gravissimo.

Vytvořte vlastní pouzdro pro váš iPhone 6

S naší intuitivní a zábavné průvodci úprav, vytvořit ochranný kryt pro smartphone nebo originální kryt iPhone, podle chuti. S vaší vlastní portrét, vzor dle vlastního výběru a objeví se hlášení, datum nebo název, telefon bude zdobit a chráněné s jedním silikonovým iPhone případě! Od € 15,90, vychutnat vysoce kvalitní peněženku z umělé kůže, transparentní silikonový shell nebo tuhého plastu, a potěšit svou rodinu nebo přátele. Sublimační tisk je zcela vyroben v našich francouzských dílen, které nabízí záruku kvality, ale také tuto citlivost spolehlivý a schopnost vyrábět a velmi rychlé dodání do 24 hodin!

Pro Den otců, Vánoce, Valentýna, narozeninám nebo jen tak pro zábavu, tady je osobní dárek, který potěší muže, ženu nebo teenager. To může být také použita po škole nebo atletické úspěch chválit své dítě! Ideální pro rozpočet cestovatele a pro ty, kteří mají rádi přizpůsobení! také nabízejí vlastní skořápku ke svému dítěti pro jeho iPad 2, iPad Air nebo iPad Mini. Vlastní případ, který ji bude provázet kdekoli a který bude odpovídat ochranný plášť svého iPhone 6!

Nabízíme shell iPhone 6 / 6S personalizované s fotografiemi a zprávy

Personalizace je zdarma, takže můžete bavit vytvářet a přizpůsobovat trup pro iPhone nebo iPhone 6 u svých snů s tím, jak mnoho fotografií, jak chcete. Aplikovat efekt na obrázky, pak barevné pozadí na produktu a přidat text v barvě a písmo podle vašeho výběru z široké nabídky. Skutečný dárek pro sebe! Jakmile vybraného snímku, můžete bavit reprodukovat na jiných médiích, jako jsou personalizované hrnky, obrazy na plátně, shell iPad Mini nebo podložka pod myš! Gravissimo nabízí více než 2000 personalizované dárky pro tisk fotografií na kterých vám záleží. Úkolem je, aby vaše volba před dokončením objednávky ze všech myšlenek, které nabízíme.

Ať už pro sebe nebo nabízet, zvolit vlastní shell iPhone 6, abyste se ujistili, že váš telefon je jedinečný a snadno rozpoznatelné! Zapůsobit na všechny své přátele s touto individuální dar, originální a praktické! Custom iPhone případ je myšlenka dar trend v okamžiku, takže nečekejte! Začít přizpůsobit její trup a bavit se představit si hlava nehlava nebo vytvoření fotomontáž. Smartphonu trupy jsou využívány více než dnes chránit a ne zhoršovat příliš rychle tyto high-tech šperky. Tak, vy jste určitě potěší kolem sebe a ne pokazit s tímto osobním foto dárek.

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

Custom iPhone Případ 6 pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.