Case iPhone případ 7 Plus zvyk tiskl foto
Vytvořte si vlastní iPhone 7 více, přidejte své fotografie a v případě potřeby zprávu. Extra pevný trup, disponbiles různé barvy.
Řazení: cena - popularita

Držíte Apple nejnovější skvost technologie a velmi dobře víte, že tento smartphone je křehký a tak se určitě investovat do vlastního pláště iPhone 7 Plus! Vyberte si ochranného modelu doplněk, který vám vyhovuje, a to je podle vašich představ. Nabízíme silikonové obrázků skořápky, měkký okraj, nebo pevný, extra silný plastu, ale také případy, které pokrývají všechny své Apple smartphone, který umožní, aby účinně chráněny před nárazy, pády nebo škrábance. Vyberte model shell iPhone vás touží z široké škály barev a provedení.

Představte si, že vlastní shell na disk, jedinečné a originální

Přizpůsobte si ochrannou shell k personalizaci s fotkou svého snoubence svého oblíbeného zpěváka nebo konečného návrhu vaší dcery. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořit vlastní případ, který jste vždycky chtěli. Personalizace, protože dodávka je zdarma a umožňuje přidat jako mnoho fotografií, jak se vám líbí, ale také text, zpráva, jméno nebo vyznání lásky! Vyberte písmo z několika různých stylů a aplikovat ji barvu dle vašeho výběru. Jakmile je toho dosaženo, bude to více než obdivovat výsledek a potvrzení objednávky rychle přijímat nové vlastní iPhone pouzdro!

Nabízí osobní dar pro ochranu iPhone 7 Plus

Zde je osobní dárek, který potěší mladé i staré, ženy i muži! Fotografie trupu, navržený vám, že se dotkne své blízké! Valentýna, Vánoce a narozeniny, neváhejte nabídnout módní dar, k dnešnímu dni, které potěší pokaždé! Zamyslete se nad tím na další narozeniny nebo Den matek a obšťastnit s malým rozpočtem! Snadno vytvořit svůj vlastní shell iPhone 7 Plus pomocí Průvodce nabízíme. snadno získat přehled o vaší personalizace a zkontrolujte pouzdro na fotoaparát nebo iPhone 7 Plus vlastní shell. Takže žádné překvapení při obdržení objednávky, jsme se zavázali dodávat kvalitní produkt, věrný své stvoření!

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

Více Custom Case iPhone 7 pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.