8 Vlastní iPhone CaseŘazení: cena - popularita

Objevte naši širokou škálu případů zakázku iPhone 8, která vám umožní chránit váš smartphone poslední generace, ale ne s ochranným pláštěm z obchodu! S naším on-line nástroji můžete vytvořit vlastní skořápku ke svému obrazu. Import obrázků trupu nebo personalizované iPhone pouzdro 8, fotografie dle vlastního výběru. Osobní obraz, fotografii z vašich dětí nebo logo nebo obrázek, všechno je možné v našem nástroji. Můžete přidat několik snímků bez jakýchkoli dalších poplatků. Přizpůsobení je zahrnuta v ceně, a žádné překvapení při placení! Také vám nabízíme možnost vložit text v barvě a vybrané písmo. Opravdu si můžete vytvořit shell iPhone 8 zakázku, originální a jedinečný.

Všechny naše případy jsou speciálně navrženy tak, aby dokonale zapadají Apple smartphone. Otvory jsou po stranách, takže můžete i nadále používat tlačítka a připojení bez jakýchkoliv omezení. Užijte si vlastní shell iPhone 8 v barvě dle Vašeho výběru a zakončit plastu nebo silikonu. Nabízíme také koženkové váček, což vám umožní chránit jak přední, než v zadní části telefonu, ideální produkt pro ty trapné!

Vytvořte si vlastní iPhone shell 8 s fotkou a textem

Proveďte výběr z vlastního objektu pro vás vzít s vašimi oblíbenými fotografiemi. Nedovolte jim již ve smartphonu, užívat každý den obdivovat obraz na vašem iPhone plášti 8. Můžete si vybrat tento nápad dárek potěšit maminku nebo přítele! Díky své nízké ceně, bude 8 individuální případ iPhone bude pěkný nápad prezentovat potěšit kolem vás. Takže nemusíte mít zbytečné riziko nákupu dárek, nebo nelíbí, personalizované případě iPhone, můžete spojit příjemné s užitečným tím, že umožňuje, aby zachovaly telefon při pádu, ale užívat každý den své nejlepší fotky!

Mají k dispozici bezplatné dodání do 7 dnů, nebo pokud jste ve spěchu, vybrat jeden z našich rychlých způsobů přepravy (3 dny a 24 hodin). Uděláme mimořádnou pozornost přípravě objednávky a zaručit, že nebudete zklamáni povel shellu personalizované iPhone!

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

8 Vlastní Case iPhone pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.