Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

8 Vlastní iPhone Case

Řazení: cena - popularita

Objevte naši širokou škálu případů zakázku iPhone 8, která vám umožní chránit váš smartphone poslední generace, ale ne s ochranným pláštěm z obchodu! S naším on-line nástroji můžete vytvořit vlastní skořápku ke svému obrazu. Import obrázků trupu nebo personalizované iPhone pouzdro 8, fotografie dle vlastního výběru. Osobní obraz, fotografii z vašich dětí nebo logo nebo obrázek, všechno je možné v našem nástroji. Můžete přidat několik snímků bez jakýchkoli dalších poplatků. Přizpůsobení je zahrnuta v ceně, a žádné překvapení při placení! Také vám nabízíme možnost vložit text v barvě a vybrané písmo. Opravdu si můžete vytvořit shell iPhone 8 zakázku, originální a jedinečný.

Všechny naše případy jsou speciálně navrženy tak, aby dokonale zapadají Apple smartphone. Otvory jsou po stranách, takže můžete i nadále používat tlačítka a připojení bez jakýchkoliv omezení. Užijte si vlastní shell iPhone 8 v barvě dle Vašeho výběru a zakončit plastu nebo silikonu. Nabízíme také koženkové váček, což vám umožní chránit jak přední, než v zadní části telefonu, ideální produkt pro ty trapné!

Vytvořte si vlastní iPhone shell 8 s fotkou a textem

Proveďte výběr z vlastního objektu pro vás vzít s vašimi oblíbenými fotografiemi. Nedovolte jim již ve smartphonu, užívat každý den obdivovat obraz na vašem iPhone plášti 8. Můžete si vybrat tento nápad dárek potěšit maminku nebo přítele! Díky své nízké ceně, bude 8 individuální případ iPhone bude pěkný nápad prezentovat potěšit kolem vás. Takže nemusíte mít zbytečné riziko nákupu dárek, nebo nelíbí, personalizované případě iPhone, můžete spojit příjemné s užitečným tím, že umožňuje, aby zachovaly telefon při pádu, ale užívat každý den své nejlepší fotky!

Vyberte si jeden z našich rychlých způsobů dodání (3 dny nebo 24 hodin). Budeme se věnovat velké pozornosti při přípravě vaší objednávky a zaručíte, že nebudete zklamáni svou vlastní objednávkou iPhone!

Další dárky „trup zakázku iPhone“ kategorie, které by vás mohly zajímat:

8 Vlastní Case iPhone pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.