Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Desková hra a zakázkový herní plán s fotografiemi


Koupit zakázkové stolní hry, poker aktovku, karetní hry, šachové desky se bavit s rodinou nebo přáteli.
Řazení: cena - popularita

Custom firemní hry vám umožní kombinovat tradiční dárek, oblíbený u dětí i dospělých, při výběru jednoho objektu na Vánoce nebo narozeniny. V případě neobvyklého a originálním dárkem, nezapomeňte ji přizpůsobit se zprávou, jméno nebo datum vyrytý přímo do materiálu.

nadšenci poker bude potěšením zobrazí okno, které bude jejich zvláštní podepsaný. Tyto přizpůsobitelné sady obsahují vše potřebné ke hře: karty, kostky, žetony a dokonce i koberec. Vyberte si materiál, dřevo nebo kov, vytvořte zprávu v písmu podle svého výběru a my se postaráme o rytí. Bude to jen rozeslat pozvánky pro pokerové hry s přáteli až do konce noci!

Pokud váš dar je pro vášnivý šachy, backgammon, dáma hry nebo domino, náš skříň 6 dřevěná hřiště je určen především pro ně. To přítomen potěší mladé i staré díly pro rodinou nebo přáteli. Váš přizpůsobení bude vyryté na víku krabice. Přímo zavrtá do dřeva, bude to trvat dlouho a pamatoval pokaždé na osobě, která přijímá vaše přátelské pozornost.

Udělat výběr originální a zábavné tím, že nabízí individuální desková hra pro dítě nebo dospělého!

bar hry jsou trendem. Naše sada šipek bude ideální dárek pro Kolaudační párty, narozeniny, nebo dospívající, který chce prokázat svou schopnost ... Tenhle je totožné s těmi nalezený v barech s real špičky šipky v mosaz. Dřevěný stojan je ideální povrch vyrýt svou zprávu a tak zachytit osoby, které chcete zkazit.

Děti mají také svůj účel. Chcete-li podpořit začínající Michael Jordan nebo vaše dospívající dovádění těsně před zkouškou, nabídnout koš personalizované basketbal, na stěnu, letmo s obrázkem jste si pečlivě vybrali. Bavte se vytváří na míru jakýkoli humor nebo citlivost. Zaručená úspěch u dospívajících sportovců.

Custom Deskové hry jsou originální a nápadité dárky, jak dát dětem i dospělým k narozeninám, odchod do důchodu, Vánoce.

Další dárky kategorie „personalizované Darek“ by vás mohly zajímat:

Custom game pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.