Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

LG shell Custom tisku společně s fotkou a textem


Najít našich přizpůsobitelných LG granáty s fotografiemi a zprávy. Dát jedinečný pohled na vaše LG smartphone.
Řazení: cena - popularita

Právě jste nabídnout LG smartphone, najdete krásné a máte pocit, jako rozmazlování. Pro ochranu před nárazy, poškrábáním a drobných poranění denně, použít vlastní shell LG. Jedná se o originální způsob, jak se postarat o svého telefonu s předchozích mít hotový přídavnou domov a soubor na disk

Made in extra silného plastu, naše modely jsou k dispozici ve dvou barvách, černé a bílé okraje a připnout za okamžik. Jsou navrženy tak, aby perfektně hodí do vašeho specifického LG smartphone, výřezů a umožňují snadný přístup k tlačítkům, konektory a dalších opatření.

Přizpůsobte si tuto položku, jak budete chtít pomocí oblíbené fotografie, rekreačním suvenýr, obrázek nebo ilustraci. Pak přidejte zprávu, jméno, datum ... pak Draw, pokud si přejete, inspiraci v našem internetovém konfigurátoru přidat umělecký filtr a stylizované písmo.

Chraňte svůj nový telefon s vlastní shell pro LG nabízejí jedinečný vzhled!

Technika pro vytvoření vašeho vlastního nastavení zajišťuje dokonalý vzhled, shodný s originálem. S sublimace barev, kontrastů a světla jsou respektovány a držel v čase je zaručena vás impregnací pigmenty v materiálu

Pokud jste podnikatel, nezapomeňte přizpůsobit trupů vašich firemních telefonů s vaším logem, stanou se tak při nízkých marketingových příslušenství nákladů. Je to originální způsob, jak se odlišit od konkurence.

LG vlastní shell bude užitečný dárek, originální a jedinečný dárek pro každou příležitost, narozeniny, Vánoce, Den matek, nebo jen pro zábavu.

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

LG zakázku shell pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.