Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Ložní prádlo a Bath Custom ornament s fotkou nebo název


Přizpůsobte si ručníky s fotkou nebo vyšitými iniciálami na ručník nebo župan.

Naše tělo je jedna z nejkrásnějších věcí, jaký je. To je důvod, proč jsme dávat velký pozor. Volba tkaniny, s nimiž nás vyčistit, je stejně důležité jako výběr hydratační. Kůže je velmi jemná. Proto bychom měli využívat nejvhodnější příslušenství.

Lázeň prádlo je doplňkem běžně používá k očistit tělo jednou z vany nebo bazénu. Nicméně, to byl použit po velmi dlouhou dobu, aniž by, že víme, její skutečnou hodnotu.

Vyrobeny z materiálů o kvalitu a šetrné k životnímu prostředí, vlastní ručníky je lehká, jemný a účinný. Různých velikostí, vyšívané nebo tištěné s fotografií, je odolný a nadčasový. Jeho složení absorbuje všechny tekuté tělo, které by se mohlo usazovat na kůži. Dítě s digestoří je k dispozici také v kategorii dítě chránit vaše dítě maximum.

Na Vánoce nebo jako svatební dar, nabízí personalizovaný ručníky vyšívané ji s názvem nebo tištěný s fotkou

Každý objekt, který máme k dispozici nás měli definovat. Právě v tomto duchu vlastní vyšívané ručník a župan byly navrženy. Vaše volba už nikdy nebude stejný. Ať už jste muž nebo žena, tam jsou barvy, které určíte. Vaše rodina má rád jedinečné župany? Myslíte si, že o personalizovanou dárek pro svého partnera? Personalizované ručník je přesně to, co je potřeba. Vaši rodiče a děti je najdou, protože každý může mít vyšívané její jméno v široké škále barev dostupných (oranžová, žlutá, tyrkysová, malina, béžová, červená, černá, atd.).

Ať už chcete personalizovaný ručníky, pro sport nebo na pláž, rozsah je tak široká, že budete mít z čeho vybírat. Tyto krásné doplňky jsou o to více důležité, protože jsou levné.

To není vždy snadné vybrat dárek k narozeninám. Vyberte si koupelnu dárek nebo osobní dar je překvapením byste mohli udělat, aby osoby, které držíte Vánoce nebo narozeniny.

Další dárky kategorie „Personalizované dárky pro koupelnu“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.