Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Vlastní magnety a magnet s fotografií na lednici


Nabízíme individuální magnety s osobním fotografii a přidat trochu zprávu, která bude myslet na tebe, jakmile se otevře lednici.
Řazení: cena - popularita

Individualizované magnety na lednici je zábavná médium pro sdílení fotografií s rodinou, přáteli. Chcete-li nabídnout takovou osobní dárek pro Den matek například! Na fotografii magnet je také reklamní médium pro firmy, které chtějí komunikovat v originálním způsobem.

Pokud hledáte pro personalizované dary za nízké ceny, máte naprostou pravdu! Foto magnet vám umožní zachytit své nejlepší fotografie a polaroid, aby bylo možné obdivovat každý den a nespočívá pouze ve smartphonu. Můžete také použít k vyjádření různých zpráv: svatební děkuji karty, označit podle události, podíl narození nebo splynutí, obchodní dárky, ...

Originální fotografie dárek s personalizovaných magnety

Vaše lednička je pokryta kresbami a řízení slůvka, které létají v nejmenším návrhu nebo začnou vymýt? Magnet osobní Chladnička je ideálním prostředkem pro zachování a pověsit je snadno bez poškození stěny. S naší barva sublimace reprodukční techniky, barvy nejsou, jak se bude pohybovat v impregnovaného materiálu. Máte na výběr mezi různými řeznými tvarů: kulaté, čtvercové, obdélníkové, srdce, pevných nebo ohebných. A něco jiného, ​​můžete bavit i žonglovat své výrazy, grimasy, úsměv, snová ... a tím nabídnout více držet na všech kovových povrchů nebo magnetických médií z domova či kanceláře. Pomocí magnetické desky přilepené na zadní straně magnet na ledničku, můžete snadno pohybovat a umístěte ji jak se vám líbí na vaší chladničce. Velmi výhodná zobrazit vaše nákupní seznam na lednici nebo důležité věci dělat, vlastní tlačítka pro lednici rychle svést vás!

Gravissimo nabízí celou řadu původních vlastních objektů, které vám umožní vyzdobit váš domov nebo potěšit své přátele. Post fotografie, osobní hrnek, foto album, foto malířské plátno nebo přizpůsobené záložky jsou nastavitelné dárky, které vám umožní vyjádřit svou kreativitu a zapsat své vzpomínky obraz.

Váš on-line tisk nabízí velmi rychlou dodávku služeb vytvořit jedinečný fotografický dekorace pro pracovní akce, rodinné oslavy nebo za originální vánoční dárek. Důvěřujte našim tiskáren, které vyhovují každé z vašich výtvorů a aby se vaše fotografie být osobní dar, budete hrdí!

Nabízíme magnet obrazu lednice pro Kolaudační párty

Nabízí osobní magnety, aby se sami vypadat hloupě levný dárek. Příjemný způsob, jak zachytit kresbu, originální nápad na pohlednici, uložit data, svatbu, nebo dokonce sdílet blahopřání při příležitosti Vánoc.

Pokud jste podnikatel a chcete skóre mysl svým zákazníkům, považují tento objekt jako reklamního média, která překvapí svého partnera svou originalitou. Pokud poznámkový blok, leták nebo vizitku se snadno ztratí v případě, že podpora nálepka propast, kde je přilepen magnet je ideální pro připomenutí své služby kdykoliv. Přilepená na všechny kovové povrchy kanceláři nebo doma, jako kovové skříně, ledničky, počítače i, bude to způsob, jak udržet si klienty, kteří mají tento vizuální připomenutí každý okamžik pod očima, a že ujistěte se, že budil každý potřeba. Přizpůsobte si magnet v podobě vizitky s loga, své kontaktní údaje. Ideální pro instalatéry, elektrikáře, zdravotní sestry, samoobsluhách ... Za velkém množství, obraťte se na nás.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Magnet pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.