Sportovní Medaile a trofeje na zakázku logo nebo obraz
Přizpůsobte Sportovní medaile s logem svého klubu nebo obrázkem události. An originální a unikátní odměny pro děti i dospělé.
Řazení: cena - popularita

Objevte jedinečné a originální osobní dárek pro všechny milovníky hospodářské soutěže a věrnostní: medaile sportů. Blahopřát dítě s soutěžní sport, můžete nabídnout na míru medaili s jeho obrazem, nebo s malým poselství povzbuzení nebo blahopřání například.

Jste manažerem fotbalového klubu, pak se nabízejí na všechny vaše malé fotbalisty medaili plnými jmény, a rok vytištěné na to. Budou rádi, aby jejich trenér podporuje jejich sportovní výkony, jejich školení a budou udržovat vzpomínku na tento poslední rok dohromady.

Aby tento sportovní dárek, dárek a zábavný design, který potěší ty, které se nabízejí!

Vyberte si událost na zakázku sportovní medailí

U této medaile stává objektem touhy, přizpůsobte jej s photo Portrét, data událost, jméno a příjmení nebo podpoře textu. Náš on-line průvodce pomůže při vytváření své sportovní příslušenství. Ať je to osobní dar, jedinečný věrnostní zarámovat nebo viset v místnosti.

Pokud jste manažerem sportovního sdružení, zábava přizpůsobit tuto jednotnou sportovní medailí nebo pozlaceného stříbra okraj překvapit své členy a dát jim vzpomínky na uplynulý rok.

Je to skoro finále rugby a váš syn byste chtěli udělat mu velké překvapení pro tuto událost? Neváhejte a nabídnout mu sportovní medaili s jeho portrétem např. Chcete-li označit v kolektivní nebo individuální sportovní akci, tato medaile dítě nebo dospělý je ideální nabídnout někoho, kdo se účastní sportovní soutěže. Make sen tím, že nabídne mu medailí sport jako velký horní sportovce.

Můžete si také vybrat tuto medaili vlastní odměnit originálním způsobem vítěze v podnikovém hře. Vyberte si ze dvou barev medailí, zlatou medaili a stříbrnou medaili!

Zde je originální a osobní dárek ideální pro vaše profesní nebo sportovních akcí, které jistě mají vliv na amatérské sportovce a profesionály, kteří chtějí odměnit vás!

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Custom Sports medaile pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.