Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované Náhrdelník medaili ryté kočičí a psí mazlíčky


Zvířata medaile lze přizpůsobit, šikovný doplněk pro váš konečný společník.

V Gravissimo, domácí zvířata zaujímají významné místo. Naše domácí zvířata mají volný přístup do našich kanceláří, jsou hýčkat a objímat od celého týmu a hrdě nosit plnou paletu individuální, zakázkové límec a medaili pro zvířata. Takže, pokud stejně jako my, si ceníte své psy a kočky, tato sekce je pro vás! Nabídnout jim originální dárek!

Medaile s vyrytým jménem svého čtyřnohého přítele je nejen drahokam, který bude dělat to originální, ale dodává své telefonní číslo, ale také se stává ideálním doplňkem pro rychlou identifikaci v případě ztráty. Na rozdíl od tetování nebo elektronickým čipem, není třeba pro toho, kdo najde svého domácího mazlíčka jít k veterináři k identifikaci svého majitele. Méně stresu pro zvíře a že se rychle uklidnil.

Celá řada rytých medailí pro vaše domácí mazlíčky

Vybrali jsme řadu medailonů eloxovaného hliníku materiál s vysokou odolností proti poškrábání a korozi, různých tvarů a různých barev pro odrůdy.

Texty, jména, telefonní čísla budou vyryty laserem. Snímky budou pro jejich reprodukovány barevné sublimační technikou. Dvě metody, které zaručují vysokou kvalitu vykreslování a konala v dokonalé počasí.

Dejte medaili a personalizované náhrdelník nebo ryté se svým psem nebo kočkou

Dále nabízíme velmi trvanlivé a nastavitelné nylonové obojky, přizpůsobit, jak si přejete s textem nebo fotografie. ideálním doplňkem k medailonu vaše údaje jsou snadno identifikovatelné a umožnit těm, kteří si svou dobrodružnou kontakt na zvířatech rychle.

Náhrdelník, osobní medaile pro zvířata jsou skvělý dárek pro levné přivítat mladé štěně nebo kotě ve svém novém domově a efektivní a rychlý způsob, aby vás upozornil v případě ztráty nebo zranění vašeho domácího mazlíčka.

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.