Kapesní zrcátko a osobní taška s levnou obrázku
Ideální dárek pro okouzlit lidi: vlastní zrcadlo! Objevovat výběr z kapes snadno přizpůsobitelné šablony s obrázky nebo fotografie vašeho výběru.
Řazení: cena - popularita
nové produkty
294,54 Kč
- 35 hlasů
10 komentáře
294,54 Kč
- 31 hlasů
11 komentáře
294,54 Kč
- 64 hlasů
13 komentáře
240,50 Kč
- 95 hlasů
42 komentáře

Personalizované Mirror: koketování a originalita

To bylo vše v zadní části naší peněženky, malé zrcátko pro make-up touch-up po obědě nebo mezi schůzkami nebo k odstranění prachu v oku. Ale ti, kteří se rozhodli pro vlastní zrcadel mají jinou třídu! Ideální pro větší efekt se svými přítelkyněmi nebo nabídnout své Entourage symbol přátelství, personalizované kapesní zrcátka jsou praktické a velmi originální.

Vybrali jsme pro vás odolné a lehké zmrzliny, ve tvaru srdce, kulaté nebo hranaté, oceli nebo textilií pokrytých. Můžete si vybrat svůj vlastní zrcadlo a dát mu styl vše, co ji zdobí s nejkrásnější a dárkových fotografie, portrét v blízkosti svého srdce, z původního obrázku, nebo zprávy, aby jméno, datum ...

Kulatý vzor ocel, 6,5 cm v průměru, a to i vypadá jako šperk s rozměrem obě vinobraní, elegantní a moderní. Tento model se vztahuje v růžové kůže má mezitím řekl holčičí. Více než jen led, módní doplněk!

Praxi, led, aby se vešel do sáčku

Měla řídit našeho on-line průvodce, hrát si s psaním fonty nebo uměleckých efektů a my se postaráme, aby reprodukovat složení v souladu s barvami a je v rozporu s naším barevný sublimační technikou. U příležitosti svatby, přemýšlet o tom, co tento originální a levné poděkovat své družičky a / nebo své hosty. S fotkou, vaše jména a datum svatby, budou dlouho uchovat vzpomínku na tento zvláštní den

Tento šikovný malý personalizované zrcátko se vejde do kabelky nebo záchodové tašce. Je to osobní dar nápad a elegantní design potěšit ženu ve svém životě, váš nejlepší přítel nebo vaše sestra.

Zakázkové zrcátka jsou také skvělý nápad na podporu svého podnikání v oblasti krásy a módy. Nezapomeňte opatřit své logo a kontaktní informace, aby tyto pěkné kapesní předměty reklamních médií nabízet své nejvěrnější zákazníci či firemních dárků!

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Pocket Mirror pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.