Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Šálek a hrnek Custom potištěny Foto a text Cheap


Při hledání původního dárek nápad a není drahé? Rozhodnout se pro individuální hrnek a dělat velmi rád, určitě se svými přáteli! Fotografie, názvy, vtipy nebo symboly, volba je na vás vytvořit jedinečný hrnek.
Řazení: cena - popularita
321,57 Kč
321,57 Kč
305,49 Kč
456,68 Kč
456,68 Kč
348,59 Kč
296,30 Kč

personalizované poháry a hrnky levné

Chcete jedinečný a originální snídani? Crack pro personalizované hrnek od celé řady modelů a barev apelovat na mladé i staré! K dosažení požadovaného výsledku, stačí použít náš online nástroj pro přizpůsobení a nakonfigurovat si vlastní design.

Classic nebo zábavný dárek, nebo léčit sami, přidejte své fotografie a text na vytvořit vlastní hrnek ke svému obrazu. Chybí-li vám nápady, nabízíme seznam symbolů pro každou příležitost: Dárkový Valentýna, narozeniny, vánoční dárek, svatba, den matek či firemní dárek. Můžete také nabídnout box s řadou personalizovaných hrnky a shell smartphone těží ze stejného designu, se stejnou fotografii nebo svou kolekci podle výběru zástěru a magnety připojené k osobním hrnku. Chcete-li přizpůsobit všechny své kuchyni najdete také v této kategorii přizpůsobitelné kónické hrnky, izolované termosky a džbánky na pivo: vše pro ukládání, pití (s mírou) své oblíbené nápoje.

Pro celou rodinu své ranní nápoj v osobním hrnku s názvem každého snímku a také objevit naši širokou škálu šálků s identickým lžící. Personalizované dárek pro dokonalou kuchyni na Vánoce

Gravissimo, v horní části personalizované hrnek

Přidáním snímků z počítače, můžete si vybrat barvu vaší osobní hrnek, nebo se rozhodnout pro model personalizované hrnek a dokonce i magickou: ve skutečnosti jsou tyto hrníčky změní barvu, když je obsah horké. Můžete také raději nějaké další neobvyklé motivy obnovovat svět Twitter, Facebook nebo fotbal.

Na Gravissimo máme na srdci nabídnout originální vlastní hrnky zachytit krásu v důležitých okamžicích svého života a potěšit celý doprovod.

S kapacitou 375 ml, personalizované foto hrnky a šálky čaje vám umožní vychutnat po celý den svůj oblíbený horký nápoj a zároveň se těší rodinný portrét nebo panoramatický tisk svatební fotografie! Budete držet svou rodinu blízko vás a opatrovat své oblíbené vzpomínky, zatímco mačkání mezi prsty svou přizpůsobitelné hrnek.

Chcete potěšit někoho blízkého na Vánoce, Valentýna, Den matek nebo Den otců, narozeniny nebo odchodu do důchodu? Existuje tolik šálků dostupných modelů, které událost oslavit!

Nechte své fantazii na hrnek!

Umělci a software pro úpravu obrázků specialisté mohou pobavit vynalézá vlastní design najít vesmír drahý k nim. Vytvořte si svůj osobní hrnek připomínající například Harry Potter vesmíru, hvězdné války, Disney nebo Marvel jste velkým fanouškem, s modelem pohár na základě své vlastní tvorbě a bezplatného tlumočení. Si můžete vychutnat v okolí, které nabízejí jim jedinečný dar, nebo předvádět hrdě svůj pracovní stůl v práci: Vaši kolegové vám budou závidět celý tento kalich, který sedí na stole a připomínat jim, jak jste jedinečný a nenahraditelný!

A v případě, že podpora byla stejně důležitá jako otevřený? Nabízíme několik desítek různých modelů pro vás najít tvar a barvu, které vyhovují nejlépe s obrazem nebo design. Jste vášnivý horách nebo chcete-li vytvořit jedinečný dárek pro horolezce nebo zkušený horolezec? Přijmout šálek s karabinou smyčku! Ideální je pít čaj, kávu nebo horkou čokoládu dvou expedic ve vysoké nadmořské výšce! Pro nejromantičtějších dárků, bude srdce ve tvaru smyčky je favorizován. Většina kočovníci z vás bude preferovat termo verzi, která kombinuje estetiku a praktičnost: vzít kamkoliv s sebou, aby se vaše oblíbené nápoje horké, škola, kancelář, cestování ... Jste fanouškem čaje nebo sladká káva? Dovolit hrnek s integrovanou lžičkou! To se snadno vejde do rukojeti přes vyhrazeném k tomuto účelu.

Vše, co potřebujete vědět o přizpůsobené cup

Naše hrnky jsou vysoce kvalitní keramiky, která vám velmi dobrou odolnost v čase. Přizpůsobení se provádí sublimací: snímek se vytiskne při vysoké teplotě na vaší personalizované hrnek, který umožňuje impregnovat obrazových pigmenty přímo v dané oblasti, a aby se zabránilo dojem slábne čas.

Sublimace technika umožňuje mytí v myčce na nádobí, a průchod v mikrovlnné troubě po dobu většiny modelů. Nicméně, některé individualizované hrnky mají povrchovou úpravu, která by měla upřednostnit mytí rukou a vyhnout se mikrovlnná trouba po lepším životě. To je případ magické vzory, jasný, fluorescenční, „All Black“, „Čiré sklo“, malé nerezové oceli hrnky a džbánky fotbal.

Tyto výrobky jsou velmi křehké, se snažíme během přepravy je účinně chránit a oni dorazí v dobrém stavu. Nicméně, tyto četné manipulace při porodu, může se stát, že vaše osobní dar dostane ty poškozený nebo štípané. V tomto případě stačí poslat e-mail na náš zákaznický servis (adresu, na dodacím listě) přiloží fotografii produktu obdrželi. Po zjištění problému, zajistíme vám dodávat nové položky do 48 hodin.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Personalizované hrnek pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.