Ohto pero personalizované s vyrytým textem
Přizpůsobte si pera nebo Roller Ohto s vyrytým zprávy. Dejte originální a jedinečný dárek pro akci!
Řazení: cena - popularita
nové produkty

Přidělit osobní dar u příležitosti výročí, na Nový rok svátky, nebo pro všechny významné události v životě, je to skvělý nápad. Aby se ujistil, potěší pokaždé, a uspět ve spojování nejužitečnější a příjemný, naše levné pera jeví jako zvláště vhodná. Ve skutečnosti je možné dosáhnout vlastní Ohto pero s velmi kvalitní výtisky. Tyto výrobky mají design inspirovaný přímo z místa jejich pojetí, tedy z Japonska. Kvalita produktu je velmi vysoká s volbou hliníku, aby byla zajištěna dlouhá životnost, že vyrytý dárky. Přizpůsobení se provádí za použití leptání vypálen, která poskytuje kontrast mezi barvou povlaku a suroviny.

Za dar levného, ​​užitečného a originálního, zvolit individuální pera Ohto

Odstíny barev zajistí skutečně moderní design, s různými odstíny pro široký výběr. Zde je ideální dárek pro označení lihovin u příležitosti zvláštní události a s možností výběru zcela zdarma personalizace. Ve skutečnosti, každý vlastní Ohto pero je jedinečná, přičemž upravená úroveň, která zajistí spokojenost šťastného příjemce tohoto objektu. Personalizované dar, který pochází z této sbírky, z Japonska, ryté a odeslány z Marseille a velmi kvalitní.

U příležitosti odchodu do důchodu pro povýšení, nebo k narozeninám, že výběr těchto hliníkových předmětů bude spokojen s přídavkem křestní jméno, jméno, nebo trochu fráze plně přizpůsobit situaci a události na původ oběti. Zásilky mohou být vyrobeny v 24 hodin s reagující zákaznický servis a poslouchat všechny žádosti o plné spokojenosti

Ostatní dary kategorii „personalizované pero“ by vás mohly zajímat:

Custom Pen Ohto pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.