Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Ohto pero personalizované s vyrytým textem


Přizpůsobte si pera nebo Roller Ohto s vyrytým zprávy. Dejte originální a jedinečný dárek pro akci!

Přidělit osobní dar u příležitosti výročí, na Nový rok svátky, nebo pro všechny významné události v životě, je to skvělý nápad. Aby se ujistil, potěší pokaždé, a uspět ve spojování nejužitečnější a příjemný, naše levné pera jeví jako zvláště vhodná. Ve skutečnosti je možné dosáhnout vlastní Ohto pero s velmi kvalitní výtisky. Tyto výrobky mají design inspirovaný přímo z místa jejich pojetí, tedy z Japonska. Kvalita produktu je velmi vysoká s volbou hliníku, aby byla zajištěna dlouhá životnost, že vyrytý dárky. Přizpůsobení se provádí za použití leptání vypálen, která poskytuje kontrast mezi barvou povlaku a suroviny.

Za dar levného, ​​užitečného a originálního, zvolit individuální pera Ohto

Odstíny barev zajišťují opravdu módní design s pestrými tóny pro široký výběr. Tak tady je ideální dárek k označení duchů při příležitosti určité akce, s možností výběru zcela zdarma personalizace. Ve skutečnosti, každý osobní Ohto pero je unikátní, s úrovní dokončení, které zajistí spokojenost šťastného příjemce tohoto objektu. Přizpůsobený dárek, který pochází z této kolekce, z Japonska, vyryté a dodané od firmy RUMILLY a velmi kvalitní.

U příležitosti odchodu do důchodu pro povýšení, nebo k narozeninám, že výběr těchto hliníkových předmětů bude spokojen s přídavkem křestní jméno, jméno, nebo trochu fráze plně přizpůsobit situaci a události na původ oběti. Zásilky mohou být vyrobeny v 24 hodin s reagující zákaznický servis a poslouchat všechny žádosti o plné spokojenosti

Ostatní dary kategorii „personalizované pero“ by vás mohly zajímat:

Custom Pen Ohto pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.