Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom malované tapisérie a papír s potiskem vašich fotografií

Personalizované foto tapetu

Tapeta Photo 2,5 m


1 105,22 Kč
personalizované tapety 2,5 metru vysoko na Gravissimo, je možné vytvořit vlastní tapetu z fotografie, a proto si představit více a více originální styly pro její výzdobě. Nabídnout tuto originální osobní dárek pro maminku na Den matek nebo své lásce na Valentýna a bavit vymalovat svůj domov! Foto tapety Gravissimo má stejné vlastnosti jako tradiční tapety: kvalitní 170 g / m² brání slzy, když předstírá netkané tapety klasické a má dobrou absorpční lepidlo. U tohoto typu netkané tapety, není nutno lepit pásy, lepidlo je umístěn přímo na zeď. Můžete také spolehnout na know-how Gravissimo pro tisk ve vysokém rozlišení obrazu. Vyberte počet proužků potřebných Le Čaloun je pruh tapety, vyjádřil svou šířkou v centimetrech. Gravissimo nabízí, aby se vaše vlastní tapetu proužky 61 cm široký a 2,5 m vysoký. Počet proužků, které budete potřebovat, je šířka zdi, který chcete upravit. Například k pokrytí foto tapeta stěna dělat široká 3,66 metrů, budete potřebovat 366/61 = 6 pásků. Stěna je nikdy zcela v pořádku, by mělo být další rozpětí 10 až 15 cm na výšku a šířku kromě svých měření. Plus: také k dispozici jako 3 metry vysoký a 3,5 metru. - Matt fleece tapety (nebo netkané). - Lev z 61x250cm - 170gr / m2 - možno od 61 cm do 427 cm, široká U větších rozměrů a konkrétní, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře získat cenovou nabídku.
Tapeta Photo 2,5 m - 1 le - H250 x L61

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Tapety Foto 3 metry


1 348,42 Kč
personalizované tapety 3 metry mimo krabici a vybrat si jedinečný interiér s tapetu obrázek, který jste vytvořili sami. Gravissimo nabídne jeho obraz rozhraní provést úpravy obrazu a bude zodpovědný za vysoký definici tapetu tisku. Pro kvalitu vykreslování, doporučujeme používat obrázky ve vysokém rozlišení (digitální fotoaparát nebo profesionální fotograf). Nabízejí originální dárek pro vaše děti na zdobení svůj prostor, aby své chuti. Zamyslete se také teenager nebo váš dědeček bude milovat a obdivovat všechny své vnuky na stěně obývacího pokoje. Gravissimo využívá vynikající materiál pro své vlastní tapety, takže vysoce kvalitní papír 170 g / m² na klasické póze. Vyberte počet proužků potřebných Le Čaloun je pruh tapety, vyjádřil svou šířkou v centimetrech. Gravissimo nabízí, aby se vaše vlastní tapetu proužky 60 cm široký a 3 metry vysoký. Počet proužků, které budete potřebovat, je šířka zdi, který chcete upravit. Například k pokrytí foto tapeta stěna dělat široká 3,60 metrů, budete potřebovat 360/60 = 6 pásků. Plus: dochází rovněž na 2,5 metru vysoký a 3,5 metru. - Matt tapetu - Lev z 61x300cm - 170gr / m2 - k dispozici od 60 cm do 5,40 m široký
Tapety Foto 3 metry - 1 lé H300 x L61

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Tapeta Photo 3,5 metru


1 591,62 Kč
personalizované tapety 3,5 metru vytvořit jedinečný interiér výběrem vytvořit sami vlastní tapetu z fotografie. Musíte jen pro přístup do fotolabu Gravissimo pokračovat s umístěním svého fotografování, přidáním efektů a vrstev. Poté můžete spolehnout na odborné znalosti specialista na digitální tisk, který způsobí, že vaše vysokém rozlišení obrazu na vysoce kvalitní papír 170 g / m². Nabídnout tento jedinečný dárek pro vaše babička vymalovat svůj obývací pokoj s vyobrazením jeho vnuky a celou svou rodinou. Plus: o výšce 3,5 metru, bytů a domů s vysokými stropy mohou dovolit vytvořit fotografii tapetu. Vyberte počet proužků potřebných Le Čaloun je pruh tapety, vyjádřil svou šířkou v centimetrech. Gravissimo nabízí, aby se vaše vlastní tapetu proužky 61 cm široké a 3,5 metru vysoká. Počet proužků, které budete potřebovat, je šířka zdi, který chcete upravit. Například k pokrytí foto tapeta stěna dělat široká 3,70 metrů, budete potřebovat 370/61 = 6 pásků. Plus: také k dispozici jako 3 metry vysoký a 2,5 metru. - Matt tapetu - Lev z 60x350cm - 170gr / m2 - možno od 60 cm do 4,27 m na šířku
Tapeta Photo 3,5 metru - 1 lé H350 x L61

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Chcete-li půjčit poplatek do svého domova. Můžete přesunout do nového bytu a chcete dát mu nový styl. Tak už je to dny, které jste strávit hodiny a hodiny v obchodech pro kutily. Pouze nic pro vás a najít všechny tyto vzorky nijaký gobelín, příliš tradiční, již viděl a hodnotilo ... A proč ne sami vytvoříte svůj vlastní tapetu s vlastní fotografií nebo umělecká díla?

Současný trend je takový čistý design, tapety nevzniká na stěnách, ale jediné pánvi nebo dvou protilehlých stranách, několik proužků položil čelo, nebo dokonce jeden zvýrazněné nad výhodná například , Můžete pokrýt zdi tapiserie nebo sjednocené malbu a rezervovat několik délek papíru umístěných na strategických místech. Je ideální předvést své vlastní výtvory.

Jak? Je to velmi jednoduché: stáhnout fotografii idylické krajiny vaši dovolenou, makro z květiny nebo hmyz který jsi pyšný, memento vaší svatbě ... Pokud je to pro dětský pokoj , ho nakreslit svůj vlastní deco nebo si stáhnout obraz svého oblíbeného hrdiny. Pro umělce leží na srdci, použijte vaše obrázky a potom vytvořte jediný proužek. Pokud jste zdobení kancelář nebo prostory ve společnosti, budete moci reprodukovat loga a vytvořit výzdobu na firemní image, která překvapí své návštěvníky.

Ozdobte svůj domov v originálním způsobem s vlastní tapetu na snímku

Standardní velikost (61 x 250 cm) šířky tapetu a přizpůsobit tak, aby řešit jako je obchod. Pokud je vaše výška stropu je důležitější, nebojte se, budeme až 3,50m. Vybrali jsme pro vás kvalitní netkané 170g / m² zajišťuje bezpečnou manipulaci s trhání. Snadné použití, netkané papír se nelepí (lepidlo dostane na opěrné zdi), a proto méně křehké. Z naší strany naše znalosti zajišťuje vysoké rozlišení tisku vašeho obrazu. Vrátíme věrné barvy a kontrasty k tomu, aby nejkrásnější efekt.

Vlastní tapety dle vašich přání bude vytvářet unikátní dekorace pro váš domov. Budete hrdí na to, ukázat své výtvory a budete překvapit své hosty. Budete mít uspokojení z toho mít domov do svého původního obrazu. Přizpůsobení a instalace tohoto tapisérie je tak snadné, že zjistíte sami chtějí zopakovat operaci v každém pokoji! Také myslíte o této podpoře originálním personalizované dárek svým blízkým po přestěhování nebo k Vánocům.

Další dárky kategorie „Personalizované Fotografický tisk“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.