Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom vyšívané župan s prvním mužem a ženou


Seznamte se s našimi zakázku vyšívané župany s iniciály jména nebo dokonce zprávy. Jedinečný dárek pro koupelny.
Řazení: cena - popularita

Roucho je dokonalým doplňkem pro relaxační nebo cocooning. Budete poskytovat opotřebení pro lenošení doma, probudit, jak začít den ve večerních hodinách se dívat na televizi dobře zabalené, nebo z sprchou nebo vanou. Tento jemný a nadýchaný případ rychle stane nepostradatelnou součástí vašeho šatníku. Ale není to tak rezervovaný pro použití v domě, nemůžete udělat, aniž by pro své lázeňské sezení, vaše Thalasso ošetření nebo dokonce jen do bazénu zahřát a oschnout.

Doporučujeme zvolit vlastní plášť vynikající kvality, 100% bavlna pro maximální absorpci, s pásem a velkým velkorysé a elegantní šálovým límcem. Za prvé, vyberte si barvu a velikost a potom vytvořte přizpůsobení. Budete mít možnost přizpůsobit své oblečení, jak si přejete, s křestním jménem nebo krátké zprávy. Náš on-line konfigurátor bude nabízet různé barvy syna a několik fontů, aby ještě více stylu do svého vyšívání.

Pro svatby, Valentine nebo babičky party, nabízíme individuální župan, který bude s vyšitým jménem nebo iniciálami

Pokud jste profesionální, hotel, nebo pokud řídíte penzionu můžete také vybavit své vyšívané šaty pokojů jménem vaší instituce. Je to vždy ocení pozornost zákazníků. Pro velké množství, kontaktujte nás, zašleme Vám naši nejlepší nabídku v co nejkratším čase

Jedinečný a originální, individuální župan je dar, který potěší babičku nebo dědečka za svou stranu, ke svému miláčkovi (e) na Valentýna, pro odchod do důchodu, narozeniny nebo Vánoce. Přemýšlejte také svatební dar: vyšívaný župan duo s iniciály novomanželů bude originální nápad a praxe!

Ostatní dary kategorii „Povlečení Bath Custom“ by vás mohly zajímat:

Personalizované župan pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.