Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

župan a dítě Dítě na zakázku vyšívané s jejím jménem


Objevte personalizované dětské župany s vyšitým monogramem, jméno, nebo dokonce zprávy. Jedinečný dárek pro novorozence nebo dítě.
Řazení: cena - popularita

Vanička je důležitý čas dne. Hlava k hlavě privilegovaný s mámou (nebo táta), znamená to, relaxaci a smyslové objevy pro novorozence. Od prvních několika minutách, mladá matka již Dabble odejít po několika týdnech a pak přidejte hračky pro více zábavný zážitek.

Ale rituál zůstává neměnný: že z vany. Novorozenec by měl být důkladně vysušit, dobře zabalený do měkkého a savého županem, teplo, že dítě není zimou. Proto navrhujeme modely froté 100% bavlna, které jsou velmi měkké a nemají napadne pokožku vašeho dítěte. Budou absorbovat vlhkost, takže pokožku jemnou a suchá a usušit vlasy kapuce pro kompletní a pohody

Pro originální dárek narození, nabízí osobní dítě župan, který bude vyšívané s názvem novorozence

Velmi rafinovaný, s malým lukem v kontrastních barvách a malou výšivkou medvídka na hrudi, osobní miminko župan je uveden v krabici s odpovídající kabelkou. Bude vyšívané se jménem dítěte, a tak, aby perfektní dárek narození. Můžete si vybrat z několika barevných výšivky syna. Pojďme si hrát s kontrasty nebo odstíny a také můžete měnit potěšení s typografií dle vlastního výběru od těch v našem online pomocníkem.

Personalizované dětský župan je ideální dárek pro narození dítěte, k dokončení oblečení mateřství, ale také potěšit u příležitosti narozenin nebo na Vánoce. Prezentované v krabici s jeho tašce, to osobní dar je nejkrásnější efekt. Vyšívané jméno dítěte, bude nová maminka ocení jemnou pozornost.

Ostatní dary kategorii „Personalizované Dětské oblečení“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Dětská Župan pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.