Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované Plyšové a Teddy s obrázkem na tričku


Přizpůsobte si tričko vycpanou s fotkou a zprávou. Roztomilé a jedinečný dárek pro své přátele.
Řazení: cena - popularita

Pro malé i velké objetí bolestí, pro pohodlí a hrou, gril nebo deky, plyšové bude mít vždy zvláštní místo v životě dítěte, a dokonce se stát dětství společník, který bude dlouho .. , dlouho ... příležitost, aby jedinečný a originální osobní dar, který bude znamenat lihoviny s vlastní plyše.

Na našich obchodů, zvěřinec! Najdete zde medvědi, krávy, králíci, žáby, kachny, ovce, ale také exotičtější, opice, jeleni, lvi, tygři, žirafy, gorily .... medvídky Vlastní nebo vycpaná zvířata v dobrém vaří s úsměvem, vše měkké a všichni pokřtěni původní názvy, které umožní dokonalou personalizované přikrývku pro své dítě.

Fotografie plyšový originální vlastní nejlepší

Každý má na sobě bílé tričko, na kterém budete moci představit přizpůsobení výběr zprávy, jméno dítěte, datum, personalizovanou fotografii nebo obrázek. Výroba, obloha s uměleckými filtry prostřednictvím našeho on-line průvodcem a objevte svůj výtvor okamžitě na medvídka nebo plněné králíka!

Má toto přizpůsobení prostřednictvím technikou barevného sublimace na košili fotografických medvědů. Technika, která poskytuje věrnou reprodukci originálu s ohledem barev a kontrastů a který zaručuje výjimečnou odolnost v čase i přes pračkou. A jak Gravissimo myslí na všechno, všechny osobní medvídek v souladu se Evropský úřad pro bezpečnost norma EN71 standard pro děti a malé přizpůsobitelné košile je snadno vyjmout pro čištění stroje.

Zvolit tyto osobní dárky pro děti dát dárek narození nebo fotografickou dárek pro vaše synovce. Dobijte si dárky od objevení naší fotografické dárky přizpůsobit potěšit děti i dospělé! Foto přívěsky, mousepads či personalizovaná hrnek pro maminku, foto puzzle, sněhová koule, zakázková shell nebo na plátně pro vašeho tátu, a tak se celá rodina bude naplněna.

Dejte svým přátelům personalizovaná plyšové s poselstvím lásky

Vaše poslední malý vstoupí do školky na podzim? Jste strach oddělení? Proč ne mu nabídnout individuální plněná vaše fotografie se ho uklidnit? Malý medvěd jako dárek pro dítě, ale i pro děti, ženy či muže, nabídnout jako dárek k narozeninám, svatební dar, Vánoce nebo Valentýna.

Musíte jen najít originální dárek nápad nabídnout personalizované dítě dar nebo neobvyklý křtiny dárek! Vlastní plyšové Deka bude perfektní a bude ho následovat během jeho dětství. Můžete si také vytvořit vlastní porodní box doprovodný vaše osobní vycpané tělo dítěte nebo vyšívané čepice.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro dům“ by vás mohly zajímat:

Custom plyš pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.