Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Náhrdelník s přívěskem & Custom vytištěny nebo vyryté na zlato nebo stříbro


Přizpůsobte si přívěšek zlato nebo stříbro s obrázky či text. Dejte tento krásný losy a přizpůsobené svými blízkými!

Přívěsky : populární

Foto personalizované přívěsek je klasický, sázka na jistotu, která je nabízena pro každou příležitost. Ať už žlutý nebo stříbrný spíše zlata na oslavu událost, formalizovat vztah, deklarovat svou lásku ... najdete v našem obchodě široký sortiment personalizované šperky dárek nebo k léčbě sami prostě originální a jedinečný způsob.

Hledáte dárek narození nebo křest? Naše docela malé kulaté medaile nebo tvaru srdce bude vypadat skvěle. To je Valentýn a chcete deklarovat svou lásku k vaší ženou? Rytý přívěsek je perfektní dárek personalizované pro Dni matek blížící se rytí obrázku dítěte nebo celé rodiny na medailonu. S obrázkem dítětem v blízkosti svého srdce se srdcem náhrdelníku, to je krásný důkaz lásky a že učiní šťastnou maminku! Pro milovníky astrologie, naše znamení zvěrokruhu, pozlacené nebo stříbrné a krásně modelovaná, udával tón! Přidejte k tomu obrázek nebo symbol podle svého výběru a jméno nebo datum pro významnou událost pro vás.

Krásné přívěsky ryté, pozlacené nebo stříbra pro personalizované dárek

V mužštější styl, bude vaše dítě milovat svou uhlíkovou ocel a šperky, osobní jednu stranu draka, symbol Jin a Jang, nebo moderní design, jeden s jeho jménem, datum narození. Pěkný personalizované dárek ke Dni otců nebo pro mladého muže říká.

Pro vaše babička nebo dědeček, vytvořit originální přívěšek personalizovaných on nebo ona bude šťastná ke dveřím každý den kolem krku. Můžete si vybrat materiál, 18K zlato, stříbro 925 ‰ nebo oceli, vaše tvar, kulaté, oválné, srdce, pergamen ... můžete sestavit text, jméno, datum narození, iniciály, zprávy a nechat -Ty vedeni naším průvodcem změnit písmo, aby poskytla více stylu a originality na přední a / nebo zadní straně přívěsku dítěte nebo dospělého. Vložit symbol vypálit z naší kolekce nebo osobní fotografie a vytvořit velmi rychle vytlačeným nebo tištěný obrázek klenot barvy na ohromující výsledek.

Doplňte vaše osobní klenot stříbrný řetízek, pozlacená řetězcem nebo satén šňůra o úvěr dárek k nošení, když se otevřely! Ať už si vyberete název přívěsek nebo náhrdelník srdce přizpůsobitelné peníze, být jisti, že tyto osobní dary udělá radost kolem sebe.

Nabízejí originální přívěšek personalizované s fotografií a poselství

Jsme věrně reprodukovat svůj text s mechanickým rytím běžně používaný klenotníky. Pokud se rozhodnete přidat osobní fotografie, budeme pokračovat s dvěma různými technikami v závislosti na zvoleném přívěsky: sublimací barev pro reprodukci barev a to buď mechanickým rytím kontrastů, s vynikající vykreslování přechody a účinností zrcadlit nejkrásnější efekt.

S naší on-line nástroje si můžete vytvořit svůj vlastní obraz přívěsek, dárek pro sebe potěšit celou rodinu. Najít řada rytého šperků levné, pro případy, označit milník, vzácné okamžiky zachytit, přítomný označit selhání muže nebo ženu, která ji přijímá.

Doprovázet váš vyryto šperky, můžete si vybrat některý z našich dárky jako kroužkem na klíče personalizovat, foto značku nebo vlastní manžetové knoflíčky. Rytina náramek, náramek typu stříbrný prsten, člověče kožený pásek nebo náramek je také originální nápad, který nabízí kromě svého přívěsek člověka. Ať už si vyberete vlastní náramek nebo vojenskou desku, najít originální dárek nápad s Gravissimo, specialista na foto gravírování na přívěsek.

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.