Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zodiac stříbrný náhrdelník s přívěskem na zakázku s vyrytým fotka


Závislost na astrologii? Užijte si personalizované přívěsky stříbrné znamení zvěrokruhu rytých s fotkou a textem.
Řazení: cena - popularita

Pro originální dárek k narozeninám, koupit osobní Zodiac přívěsek s vaší znamení vyryté na přední straně. Na zadní straně, můžete přidat osobní fotografie nebo text dle vlastního výběru prostřednictvím naší průvodci úprav. V roce 925 ‰, zde je stylový a originální šperky pro sebe dát těm milujete, nebo jen pro zábavu.

V případě narození nebo křest, to je originální nápad na individuální dar. Pro kojence a malé děti, přidejte na zadní straně tohoto kulatého data přívěšek narození nebo datum křtu a jejich obrazu nebo jejich jménem. Pokud jste kmotr nebo kmotrou dítěte, například vytvořit dárek k jejich pozornost a doprovázet je ideální kanál pro něj, o délce 25-38 cm.

Nabízíme Zodiac přívěsek personalizované stříbro s fotografií a poselství

A k narozeninám nebo na Vánoce, personalizované Zodiac přívěsek peněz největší rozkoší, muž nebo žena, stoupenci astrologii a hrdý na to, nosit kolem krku jejich znamení zvěrokruhu. Beran, Blíženci, Kozoroh, Panna nebo Scorpio, dvanáct astrologických znamení jsou zde k dispozici pro vaše potěšení. Najít je také pozlacený povrch, je-li tento materiál podle vašich preferencí. Dále nabízíme široký výběr kanálů ve stříbrné nebo pozlacené poskytnout kompletní dárek pro vašeho přítele nebo vaší matkou.

Rytina na zadní straně je u bicích. To znamená, že diamant tip zasahuje šperk vytvořit personalizace. Tato metoda poskytuje výsledek pálení druh "šperky", která hraje na odrazu světla a se zrcadlovým efektem.

Tak, vy jste určitě potěší své blízké s tímto darem vyrytým jedinečně, bez ohledu na příležitost! Dospělí a děti budou milovat nosit tento jedinečný šperk a vytvořen speciálně pro ně na popud svých blízkých.

Ostatní dary kategorii „Přívěsky“ by vás mohly zajímat:

Silver Zodiac přívěsek na zakázku pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.