Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované Náhrdelník Steel s vyrytým obrazem a textem


Objevte personalizované šperky přívěsky s těmito přizpůsobitelné oceli s vyrytým fotkou a textem jako jméno.
Řazení: cena - popularita

Vyberte si vlastní ocelový přívěsek je výběrem moderní a módní šperky, možnost označit speciální akci s originalitou a elegance ze strany vyrýt jméno, osobní fotografie, důležitou schůzku nebo vyznání lásky.

Muži ocení úspěšnou kombinaci kovu a uhlíku. Personalizované na jedné straně tetování drak, symbol jin a jang, nebo moderním designem a druhá s jméno, datum narození, fotografii či osobním vzkazem. Chcete-li dát jako dárek pro teenagera, nebo muže s výrazným pohledem. Vyberte si dárek k významné události, jako je vaše výročí svatby nebo Den otců a potěšit ty, které milujeme se symbolem naplněného objektu a lásky.

Pěkný přívěsek ryté ocelové bicí jako originální dárek personalizované

ženská stránka, ale ne příliš velký pro ženu v koženém vzhledu a rock'n'rollu, vlastní Ocelový přívěsek je zdobena s povrchovou vrstvou z drobných kamínků za velmi elegantní styl. Pro ty, kteří chtějí učinit prohlášení o lásce ke svým manželkám, vyberte tento skvost s vyrytým svého sňatku nebo prohlášení o svých pocitech. Symbol jednoty, nabízejí dárkové vyryté duo pro fusional, feťáci, z nichž každá nese jméno jiného.

Nabízíme individuální kovový přívěsek s osobním fotografií a poselství lásky

Docela přívěsek osobní levný ocel, dát svým blízkým označit důležité události, den Valentýna nebo narozeniny. Toto personalizované dar je pro vás zárukou výjimečné kvality a věrohodnosti udržet svůj text a fotografii s mechanickým rytím běžně používaný klenotníky. Nabízí také diskrétní, ale elegantní, technika je dobře zvládnutá našimi výrobními týmy již více než sedm let. Každý výrobek je snažil se získat nejlepší možný ve vztahu ke svému stvoření. My neváhejte trávit čas ke zlepšení, přizpůsobení a soustředit své přizpůsobení prvků.

Ostatní dary kategorii „Přívěsky“ by vás mohly zajímat:

Custom Ocelový přívěsek pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.