Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Ryté Přívěsky 18K pozlacené s obrázkem + Text


Přizpůsobte a vypálit vaše 18k pozlacené přívěsek s fotkou a zprávou. Unikátním dárkem!
Řazení: cena - popularita

Pokud máte rádi šperky, Gravissimo umožňuje zvolit vlastní Pozlacený přívěsek 18K nabídnout pro zábavu. Můžete si vybrat mezi různými formami ... náhrdelníku nebo občanský desky pro klasickou straně. Náhrdelník ve tvaru srdce pro lásku deklarovat výročí oslavit. Pokud chcete oslavit narození, křest s těmito svitky formulářů, které také vám umožní přidat fotografii. Nechte svou fantazii a vytvořit originální šperky pro jedinečný pozornost.

Vyberte si přívěsek vyryto pozlacené za na Den matek nebo Den otců a překvapit své rodiče! Fotografie přívěsek jim umožní udržet portréty svých dětí kolem krku, jak blízko svého srdce, po celý den. Můžete si také vybrat závěsný dítě, aby oslavili společenství nebo křest svého dítěte. Přidat datum události a jeho jméno, aby mohl udržet jedinečný suvenýr tohoto významného dovolenou ve svém životě.

Řada přívěsky rytého pozlacených pro každou příležitost

Si můžete přizpůsobit styl vašeho srdce přívěsek změnou písma od těch, navrhuje náš asistent, můžete také přidat fotografii, logo, symbol a pro ještě větší originalitu, některé modely jsou již s vyrytým trochu srdce a lásky. To bude dělat víc, než-li přidat fotografii nebo malého textu jako "miluji tě" na této srdce náhrdelník. Nemluvě o nevyhnutelný znamení zvěrokruhu vypálit na zadní straně křestní jméno a datum narození. Váš ryté šperky vám pomůže hrdě zobrazit vaše znamení.

a personalizace šperky dle Vašeho přání textu a / nebo fotografie na přední straně a / nebo na zadní straně. Můžete si také vybrat originální vzory, jako je jetel, anděla nebo jen srdcem. Vaše kompozice budou reprodukovány přesně a pečlivě mechanickým rytím, technické klenotníky, zajistit povrchovou úpravu a velmi přesný detail. Užijte úpravy a nabídl bezpečné platby vytvořit krásný dárek personalizované podle vašich představ. Vaše objednávka bude doručena přímo do svého domova v šperkovnici nebo dárkové krabičce.

Nabízí osobní pozlacený přívěsek s fotkou a textem

K dokončení vyryto dar, přemýšlet o odpovídající řetězce, jako je tento, není třeba čekat, až se nosit tento krásný klenot vyryto! Ať už si vyberete postříbřené nebo zlatý řetízek řetězcem nebo satén šňůra nabízejí personalizované náhrdelník připravené k nošení. Pozlacený vyryté individuální přívěsek je originálním dárkem, který bude určitě ten, kdo ji přijímá. Všechny možnosti jsou dobré bavit, nebo stanovit, že tento jedinečný a levné, vyznání lásky, porod, křest, svatba, narozeniny, Valentine ...

A pokud dáváte přednost pevnější stříbro nebo ocel, také objevit naši stříbrný přívěsek nebo kolekci ocelových medailí. Široký výběr personalizované šperky vás čeká na Gravissimo. Také se snaží naše personalizované náramky ryté náramek, stříbro pečetní prsten, kruhové náušnice nebo obrázek medailon vojenských talíř přizpůsobit. A pro rozpočet, můžete místo toho vybrat pěkný obrázek Keychain srdce pro ženy nebo pro muže, které vám umožní označit zvláštní příležitosti v unikátním způsobem. Vyberte si šperky ženu dotknout maminku a ukázat jí, jak moc ji milujete.

Pro muže dárek nápad, můžete si také vybrat své vlastní dvojice manžetové knoflíčky, k dispozici v kruhovém nebo čtvercovém formátu. Vytvořte skutečnou ozdobou přizpůsobitelné ozdobení pro muže náramek a foto gravírování přívěsek, že váš manžel nebo táta může nosit každý den do práce.

Ostatní dary kategorii „Přívěsky“ by vás mohly zajímat:

Pozlacené přívěsky pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.