Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Vlastní foto přívěsek a náhrdelník medailon tisk levný


Nabízejí originální dárek s naší personalizované náhrdelník s fotkou svými blízkými. Vzácný dar mu připomenout, že ho miluješ.
Řazení: cena - popularita

Máte-li chuť trochu fantazie kolem krku při zachování máte blízko k portrétem svoji polovičku, tyto přívěsky individualizované fotografii je pro vás to pravé! Jemně řemeslně a divoce ženský, budou vypadat skvěle na pěkném výstřihu a pěkné tvary, kulaté, oválné nebo srdce, všichni velmi elegantní jsou ideální pro zábavné svou přizpůsobení. Tyto vlastní šperky jsou ideální dát jako Den matek dárek pro příklad!

Nabízím fotografie náhrdelník pro jedinečný individuální šperky

Vyberte si nejlepší barevnou fotografii, portrét dítěte nebo vaše dítě, ilustraci, z nichž jste fanouškem, upravit a závěsný plodin na srdce nebo oválné a pak, pokud chcete, hrát s uměleckých efektů, které naše asistentka čára, aby to styl své vlastní. Napodobit a starý styl přívěsek s barevným účinkem nebo si vytvořit Nashville pop art pro zábavu a nepředvídatelný vzhled.

Neváhejte si vybrat nejpestřejší obraz, bude reprodukován, sublimovat prostřednictvím naší sublimační technikou barevným obrázkem na našich šperků. Pigmentovaný vosk nahrazuje inkoust zahřeje na teplotu asi 200 ° C, se impregnuje přímo do materiálu přizpůsobené šperků zajistit bezchybný výkon v průběhu času, třpytivé barvy a dokonalou reprodukci jasu a kontrastu.

Personalizované náhrdelník vám umožní zachovat vzpomínku na milovaného jedné strany příliš brzy. Doprovázen stříbrném řetízku, bude vaše fotografie medaile nenechá vás a může být také k dispozici jako přívěšek nebo závěsnou prvního dítěte. Vyberte si osobní dárky pro potěšení kolem vás, bez ohledu na věk či pohlaví obdarovaného!

Krásné přívěsky personalizované s barevnou fotografii

Naše personalizované foto přívěšky dělat krásné foto dárky, jedinečné a originální, za ceny více než rozumné akce u příležitosti milník, Den otců, narozeniny, Valentýn nebo jakákoli příležitost ukázat svou lásku. Personalizované dárek, který se nezdaří muže nebo ženu, která ji přijímá. Pro muže, měli byste oválný nebo kulatý, zatímco paní ocení naše speciální tvaru srdce přívěsky.

Začněte svůj půst přizpůsobení obrázkové medailon a nabídnout kompletní sadu pro maminku nebo vaše velitele manželky vlastní vyryto náramek nebo náramek. Dále nabízíme pěkný fotografický kroužek vaše žena může nosit každý den. Ještě to plné bižuterie uspokojit ženu svého života! A jestli dává přednost pozlacený přívěšek nebo foto gravírování přívěsek, objevovat naše šperky vyryto pozlacené nebo mincovní stříbro. Za malý poplatek si můžete vychutnat personalizovaný rytina na fotografii přívěsek rytého nebo ocel přívěsek vojenské desky.

Ostatní dary kategorii „Přívěsky“ by vás mohly zajímat:

Přívěsek personalizované foto pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.